Jak przypomina portal "Pudelek", Anita była jedną z uczestniczek ostatniej edycji programu "Sanatorium miłości". Niestety szczęście jej nie dopisało i nie znalazła w programie swojej drugiej połówki. Jak przyznała, nie traci jednak nadziei na to, że wreszcie uda się jej znaleźć miłość i kogoś, z kim spędzi resztę życia.

"Sanatorium miłości" wciąż cieszy się ogromną popularnością

"Sanatorium miłości" to format, który cieszy się niezmiennie ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne sezony miłosnego show. Całkiem niedawno mieliśmy okazję obejrzeć finał piątego sezonu programu, w którym jedną z uczestniczek była 60-letnia Anita Nowicka.

Anita na co dzień pracuje jako stomatolog. W "Sanatorium miłości" dała się poznać, jako osoba niebojąca się mówić, co myśli i prezentująca dość kontrowersyjne opinie. W jednej z nich stwierdziła, że ważnym aspektem, na jaki zwraca uwagę w potencjalnym kandydacie na partnera, jest zasobność jego portfela.

Odważnie też przyznała się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że kobietom w jej wieku niełatwo jest znaleźć miłość. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest zainteresowanie mężczyzn młodszymi partnerkami. Na tym jednak Anita nie poprzestała.

Anita Nowicka o stereotypach

"Też wolałabym fajnego, młodego faceta z kasą. Te stereotypy się sprawdzają, ale prawdą jest, że interesujących facetów jest mało i do tego są wybredni" - powiedziała Anita, dodając, że zrezygnowała już z poszukiwań partnera za pośrednictwem portali randkowych.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" nie ukrywa swojego rozczarowania tego rodzaju portalami, na których nie udało się jej znaleźć nikogo ciekawego. Jednocześnie seniorka nie traci nadziei na to, że w końcu los się do niej uśmiechnie i uda jej się znaleźć swoją drugą połówkę.

Co sądzicie o najnowszej wypowiedzi Anity?

To też może cię zainteresować: Książę William z niezapowiedzianą wizytą w Polsce. Fani zaskoczeni nieobecnością Kate. Plotki są niepokojące

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bronisław i Anna Komorowscy przyłapani. Była para prezydencka w taki sposób korzystała z pięknej wiosennej aury

O tym się mówi: Fani Dawida Kubackiego zdobyli się na wyjątkowy gest względem żony skoczka. O czym dokładnie mowa