Jak przypomina portal "Super Express", niebawem pojawić ma się film poświęcony Robertowi Lewandowskiemu. Każdy, kto zna historię kapitana polskiej reprezentacji, może być pewny, że w filmie nie zabraknie również trudnych doświadczeń, z jakimi przyszło się mierzyć piłkarzowi. W jednym z wywiadów sam Lewandowski przyznał, co było dla niego najtrudniejsze. Ten temat sprawił, że popłynęły łzy.

Film o Robercie Lewandowskim

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych polskich piłkarzy, co nie raz udowodnił. Przez lata zdobył sympatię nie tylko polskich, ale i zagranicznych kibiców. Kiedy do mediów trafiła informacja o tym, że powstanie dokument poświęcony polskiemu kapitanowi, fani nie kryli zadowolenia, że będą mogli dowiedzieć się jeszcze więcej na temat swojego idola.

Jednym z tematów, jaki został poruszony w dokumencie, jest dla Roberta Lewandowskiego wyjątkowo trudny i wywołuje u piłkarza łzy. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" przyznał, że był to najtrudniejszy element kręcenia dokumentu.

"W wywiadach mogłem od tego tematu uciec, żeby się nie rozkleić. Teraz w filmie było inaczej. Tu było bardzo dużo czasu, dlatego mogłem pokazać, co rzeczywiście czuję" - powiedział Lewandowski.

To nie koniec emocji

Za nim widzowie będą mieli okazję obejrzeć dokument dotyczący Lewandowskiego, już w piątek o 20:45 będziemy mogli zobaczyć występ Lewego i pozostałych kadrowiczów. Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Czech w ramach eliminacji do Euro 2024.

Będzie to debiut Fernando Santosa w roli selekcjonera polskiej drużyny piłkarskiej. Ostatni raz z Czechami graliśmy w 2018 roku. Wtedy to nasi sąsiedzi byli górą, wygrywając z nami 1:0. Miejmy nadzieję, że scenariusz się nie powtórzy.

Jesteście ciekawi dokumentu poświęconego Robertowi Lewandowskiemu?

To też może cię zainteresować: Poczta Polska zabiera głos w sprawie abonamentu RTV. Kto powinien spodziewać się kontroli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William z niezapowiedzianą wizytą w Polsce. Fani zaskoczeni nieobecnością Kate. Plotki są niepokojące

O tym się mówi: Antek Królikowski znów wpakował się w kłopoty. Czy aktor po raz kolejny złamał prawo. Ekspertka nie ma co do tego wątpliwości