Jak informuje portal "Jastrząb Post", Ivan Komarenko, choć przebywa w Rosji, pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Ostatnio zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją mamą. Opis, jakim opatrzył fotografię, rozsierdził internautów. Internauci nie pozostawili na wokaliście suchej nitki.

Ivan Komarenko znów o sobie przypomniał

Ivan Komarenko zalicza się do grona artystów jednego przeboju. Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła piosenka "Jej czarne oczy", piosenkarzowi nie udało się wylansować podobnego przeboju, a o piosenkarzu niemal się nie mówiło. Ponownie przypomniał o sobie w czasie epidemii koronawirusa, choć głównie z powodu teorii spiskowych, jakie forsował.

Kolejne kontrowersje wzbudziła jego działalność medialna po rosyjskiej agresji na niepodległą Ukrainę. W jego mediach społecznościowych nie brakuje wpisów, które tożsame są z przekazem szerzonym przez rosyjską propagandę.

Komarenko przekonywał na przykład, że Polacy nie mają dostępu do prawdziwych informacji na temat rosyjskiej agresji, a informacje jaki docierają do nas są zmanipulowane przez Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię.

"Polska jest w szponach tego systemu, a Morawiecki i Kaczyński i ta cała ferajna są marionetkami Waszyngtonu. To mówi się w wiadomościach rosyjskich. Rosjanie to doskonale wiedzą" - przekonywał Komarenko.

Kolejny wpis Komarenki wywołał w sieci burzę

Ostatnio Ivan Komarenko zamieścił w sieci zdjęcie z mamą, z którą wybrał się do jednej z kawiarni w Rosji. Jak przyznał, rodzicielka zrobiła mu miłą niespodziankę. Do wpisu dołączyć hasztagi "Polska" i "Rosja", co nie wszystkim się spodobało.

Jeden z komentujących post piosenkarza wyraził zdecydowany sprzeciw. "Nie pisz #polska i rosja w jednej linijce. To jednak nie ta liga, nie ten świat. Nie mieszaj Zachodu z krwiopijnym wschodem" - napisał w komentarzu, a ilość polubień, jakie zebrał, wymownie świadczy o tym, że nie był w swoim stanowisku osamotniony.

A wy, co sądzicie o aktywności Iwana Komarenko?

To też może cię zainteresować: Tyle za pogrzeb liczą sobie księża. Kwoty niemiło zaskakują. Ile zapłacimy za pozostałe sakramenty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Synowa odpoczywa po porodzie, a ja i mój mąż chcemy odpocząć od wnuków. Specjalnie trafiła do szpitala

O tym się mówi: Odszedł znakomity polski aktor. Występował nie tylko w teatrze, ale także w popularnych serialach