Dziewczyna pomyślała o urodzeniu dziecka dopiero w wieku czterdziestu jeden lat, wcześniej jakoś nie myślała, że ​​​​może mieszkać z dziećmi lub je wychowywać. Przez całą swoją młodość wolała spędzać czas na własnym rozwoju. Kiedy dziecko się urodziło, świeżo upieczeni rodzice byli bardzo szczęśliwi, od kilku lat planowali dziecko, więc już dawno mieli ustalone, jak go wychowają i wykształcą.

Nikt nawet nie podejrzewał, że wszystko tak się potoczy…

W pewnym momencie mąż przyjaciółki zdecydował, że pilnie potrzebują rozwodu, a po rozwodzie po prostu zebrał wszystkie potrzebne rzeczy i wyprowadził się. Nadal nic nie mówił żonie o powodach swojej decyzji. Została z samochodem i mieszkaniem, ale bardziej martwiła się przyczyną ich rozwodu, bo długo żyli razem w spokoju i zgodzie, a potem, jak grom z jasnego nieba, mąż postanowił wystąpić o rozwód! Kilka miesięcy później, kiedy para nie utrzymywała żadnego kontaktu, ojciec nie zamierzał nawet podejmować prób odwiedzin dziecka.

Półtora roku później przyjaciółka dowiedziała się o kochance swojego męża, z którą utrzymywał kontakt przez prawie siedem lat! Mężczyzna nie mógł po prostu wziąć rozwodu, a wszystko dlatego, że około sześciu lat temu Anna powiedziała, że ​​chciałaby mieć dziecko, właśnie w tym momencie jej mąż już myślał o rozwodzie. Jednak ponieważ żona chciała dziecka, w tym celu był gotów odłożyć rozwód, aby jego żona nie została całkowicie sama.

Jednak ich małżeństwo trwało dwadzieścia trzy lata, czy można było w jednej chwili wziąć wszystko i zerwać wszelki kontakt? Jakim cudem ten mężczyzna zdołał ukryć przed żoną tak długoletni romans! Czyżby ich małżeństwo nie było jednak aż tak zgodne, jak widziała to Anna?

Zerknij tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Część seniorów szczególnie skorzysta z waloryzacji świadczeń emerytalnych. Wprowadzono nowe zasady wypłat emerytur. Kto dostanie więcej pieniędzy

O tym się mówi ostatnimi czasy: Paulina Smaszcz ogłosiła zwycięstwo. "Mój były mąż wreszcie zrozumiał". O co dokładnie chodzi