Syn Mariny, 25-letni Sebastian, ożenił się z dziewczyną Sylwią 2,5 roku temu. Rodzina świeżo upieczonej synowej jest, delikatnie mówiąc, patologiczna. W mieszkaniu, w którym obecnie mieszkają razem z 1,5-letnią córką, mieszka ojczym synowej, jej matka i brat, którzy mają problemy z zaglądaniem do kielicha.

Sytuacja bez wyjścia, czy strach przed poważną zmianą

Sylwia nie chce zostawić matki, ojczyma i brata samych i przenieść się do Sebastiana. Mówi, że nie może ich zostawić, bo może ich mieć mniej więcej na oku, a jak się przeprowadzi, to nie daj Boże, spalą mieszkanie, albo zrobią coś jeszcze gorszego.

Tak mieszka syn Marii z 1,5-letnią córką, żoną i jej wesołą rodziną. Co dziwne, Sylwia bardzo różni się od reszty swoich krewnych. Ona sama poszła na studia i otrzymała dobre wykształcenie, a następnie dostała pracę w prestiżowej firmie, w której osiąga dobre wynagrodzenie.

Rzadko zdarza się, aby dziecko nie poszło w ślady swoich rodziców. Był tylko jeden problem. Firma, w której pracuje synowa Marii, postawiła ultimatum, że albo półtora roku po porodzie Sylwia wróci do pracy, albo poszukają innej osoby na jej miejsce. Dziewczyna nie wie, co robić – najwyraźniej nie może zostawić córki bliskim i trudno się dziwić.

W rezultacie Sebastian poprosił swoją matkę, aby została z wnuczką, dopóki nie zdecydują, co robić. Maria wyjaśniła, że ​​w tym miesiącu właśnie wybiera się na wakacje, co tylko sprowokowało jej syna do dalszych nacisków. Stwierdził, że albo zabierze ich córkę ze sobą, albo już nigdy nie zbliży się do małej. Maria doznała szoku, ale nie poddała się szantażom.

Jak się okazało, Sebastian w desperacji postawił ultimatum także żonie, że albo odetnie się od toksycznej rodziny i zamieszkają osobno, albo może sobie szukać innego męża. Sylwia w końcu uległa i razem z rodziną wyprowadziła się od destrukcyjnych krewnych. Wynajęli opiekunkę do córki i dzięki temu, młoda mama zachowała doprze płatną pracę.

Co sądzicie o podejściu matki Sebastiana?

Zerknij: Te znaki zodiaku będą mieć szczęście w kwietniu. Dla niektórych będzie to czas pozytywnych zmian, dla innych czas na nowe wyzwania i możliwości

O tym się mówi: Odszedł popularny polski aktor. Miał zaledwie 38 lat. Fani nie kryją smutku