Jest to historia o kobiecie imieniem Anna, która cierpiała na przewlekłe choroby układu oddechowego i zdecydowała się na wyjazd do sanatorium w celu poprawy swojego zdrowia. Tam poznała mężczyznę o imieniu Adam i zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

Anna była zamężna, ale jej małżeństwo było nieszczęśliwe i pełne konfliktów. Spotkanie z Adamem sprawiło, że Anna poczuła się szczęśliwa po raz pierwszy od dawna. Spędzali ze sobą dużo czasu, rozmawiali i spacerowali po pięknej okolicy, w której znajdowało się sanatorium.

Po pewnym czasie Anna zdecydowała się zdradzić swojego męża z Adamem. Początkowo czuła się winna, ale zakochała się w nim tak bardzo, że postanowiła zostawić męża i zacząć nowe życie z ukochanym.

Jednak po pewnym czasie Anna zaczęła zauważać u Adama pewne niepokojące cechy charakteru. Okazywał się być zaborczym i zazdrosnym, kontrolował każdy jej krok i nie pozwalał na kontakt z innymi mężczyznami. Anna zaczęła czuć się uwięziona i zaczęła żałować swojej decyzji.

W końcu doszło do tego, że Adam zaczął ją bić i grozić jej, że zrobi krzywdę, jeśli odejdzie od niego. Anna była przerażona i nie wiedziała, co robić. Zaczęła się bać o swoje życie i zdrowie.

W końcu Anna zdecydowała się na ucieczkę z sanatorium i powrót do domu. Zdradziła męża, zrobiła krzywdę i sama była poszkodowana przez Adama. Nauczyła się, że zakochanie może czasem prowadzić do nieprzemyślanych decyzji i skutków, których nie da się cofnąć.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Dawno nie byłam nad morzem, jadę z wami", powiedziała teściowa przed ich miesiącem miodowym

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ceny wielkanocnych smakołykow od Magdy Gessler zwalają z nóg. Widząc cenę połowy jajka faszerowanego, niejedna osoba przetrze oczy ze zdumienia