Jak podaje portal "Super Express", Maciej Kurzajewski ma dość ciągłych oskarżeń, zarzutów i obelg byłej żony. Zdecydował się wnieść przeciw Paulinie Smaszcz pozew do sądu. W ślady ukochanego poszła też jego obecna partnerka Katarzyna Cichopek, która zdecydowała się dokładnie na taki sam krok. Tabloid wskazuje, że mają domagać się od Smaszcz po 100 tys. zł zadośćuczynienia, które chcą przekazać na cele charytatywne.

Medialna wojna

Paulina Smaszcz przy okazji urodzinowych życzeń złożonych Katarzynie Cichopek zdradziła, że aktorka wybrała się w podróż do Izraela wspólnie z Maciejem Kurzajewskim. To zmusiło zakochanych do ujawnienia łączącego ich uczucia, które do tamtej pory pozostawało jedynie w sferze spekulacji.

Po ujawnieniu romansu Cichopek i Kurzajewski nieustannie mierzą się z niezbyt przychylnymi komentarzami, zarzutami i przytykami ze strony Smaszcz. Ostatnio kobieta petarda przyznała, że zgodziła się na rozwód bez orzekania o winie, czego teraz niezwykle żałuje.

Komentarz Pauliny Smaszcz//Facebook @paulinasmaszcz
Komentarz Pauliny Smaszcz//Facebook @paulinasmaszcz
Komentarz Pauliny Smaszcz//Facebook @paulinasmaszcz

Pozwy trafiły do sądu

Na wspomnianym komentarzu Paulina Smaszcz nie poprzestała. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że "odpuściła" byłemu mężowi alimenty i podział ich wspólnego majątku, bo jak wyjaśnia "chciała szybko się uwolnić". Zarzuciła też Maciejowi Kurzajewskiemu, że ten "budując sobie cudowne życie, chce zabrać wszystko" jej i ich wspólnym dzieciom.

Smaszcz oskarża Macieja Kurzajewskiego, że chce pozbawić ją i jej dzieci majątku gromadzonego przez 23 lata, bo "pojawiła się inna rodzina z długami i problemami". Zdaniem Smaszcz jest to dowód na to, że "kobieta kobiecie wrogiem".

Choć Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek konsekwentnie nie komentują wypowiedzi Pauliny Smaszcz, to nie znaczy, że nie zamierzają nic z tym zrobić. Z doniesień "Super Expressu" wynika, że oboje mieli złożyć do sądu pozwy przeciwko Smaszcz. Będą domagali się od niej przeprosin, a także odszkodowania, które ma zostać przekazane na cele charytatywne.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz nie ma wątpliwości, że podjęła złe decyzje. Jedną z nich miał być rozwód z Maciejem Kurzajewskim. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Reporter zadał pytanie dotyczące opodatkowania Kościoła i się zaczęło. Emocje sięgały zenitu

O tym się mówi:Były mąż Joanny Kurskiej nie miał powodów do narzekania. Zarobków mogła mu pozazdrościć niejedna gwiazda TVP