Jak przypomina portal "Goniec", śmierć zaledwie 29-letniego Mateusza Murańskiego była dla wielu osób prawdziwym szokiem. Przyczyna śmierci zawodnika MMA i aktora występującego w serialu "Lombard" nie jest na ten moment znana, bo prokuratura wciąż oczekuje na wyniki badań toksykologicznych próbek pobranych w trakcie sekcji zwłok. To sprzyja różnym teoriom na temat zgonu młodego mężczyzny. O problemach Murańskiego zdecydował się opowiedzieć Marcin Najman. Co dokładnie powiedział?

Zagadkowa śmierć

Ciało Mateusza Murańskiego znaleziono w jego mieszkaniu 8 lutego. Jako przyczynę śmierci podano niewydolność krążeniowo-oddechową. Nie wiadomo jeszcze, co do tej niewydolności doprowadziło. Jedna z ratowniczek, jaka miała pojawić się na miejscu, wskazywała, że miała widzieć w mieszkaniu Murańskiego tabletki oxycodonu.

Policja jednak nie znalazła ich w trakcie oględzin mieszkania. Jacek Murański, ojciec zmarłego wskazywał w wywiadach, że jego syn cierpiał na bezdech senny, co jak miał mu przekazać lekarz, mogło przyczynić się do zgonu.

Mateusz Murański/YouTube @Paula Rodak
Mateusz Murański/YouTube @Paula Rodak
Mateusz Murański/YouTube @Paula Rodak

Marcin Najman zabrał głos w sprawie możliwych przyczyn śmierci Mateusza Murańskiego

Wśród osób, które nie stronią od komentowania sprawy niespodziewanego zgonu Mateusza Murańskiego, jest Marcin Najman. Ostatnio wrócił do tematu młodego Murana. Wrócił wspomnieniami do imprezy, jaką urządził po gali VIP MMA 1. Relacjonował, że Mateusz pojawił się na niej bez zaproszenia.

"Muran był w strasznym stanie, zataczał się i bełkotał. Dwa dni po tej imprezie zadzwoniłem do niego i powiedziałem: "Mateusz, jak nie umiesz pić, to nie pij". Oczywiście nie tylko o alkohol mi chodziło. Miałem wrażenie, że zrozumiał, co do niego mówiłem. Nawet mnie przeprosił" - powiedział portalowi "Sport".

Marcin Najman/YouTube @Sport.pl
Marcin Najman/YouTube @Sport.pl
Marcin Najman/YouTube @Sport.pl

Najman dodał, że "nie było tajemnicą", że Mateusz Murański miał mieć problem z używkami i nie zawsze potrafił powiedzieć sobie w odpowiednim czasie dość. Warto przypomnieć, że Najman i Murańscy nie mieli najlepszych relacji, co wynikało z faktu, że były bokser miał nazwać Jacka Murańskiego "najgorszym ojcem, jakiego zna".

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Media obiegły alarmujące informacje. Wiadomo, co dzieje się zamkniętymi drzwiami domu księcia Williama i księżnej Kate

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

O tym się mówi: Julia Faustyna poddała się testom DNA. Czy udało się potwierdzić ostateczną tożsamość dziewczyny podającej się za zaginioną Madeleine McCann