Kobieta ma 25-letniego syna i córkę w wieku szkolnym. Syn ukończył studia trzy lata temu i od tamtej pory nigdzie nie pracował. Cóż, młody człowiek nie uważa za konieczne, aby znaleźć pracę, to wszystko. Nie zamierza też zakładać rodziny. Nie ma celów, planów i ambicji.

Natalia starała się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc swojemu synowi usamodzielnić się w tym życiu. Samodzielnie szukała pracy dla syna, próbowała go zatrudnić przez znajomych, powiązała byłego małżonka z rozwiązaniem problemu. Żaden jej wysiłek nie przyniósł rezultatu. Facet pozostał bez pracy. Tak, czasami dostawał pracę w jakiejś firmie, ale potem dosłownie miesiąc później rzucił ją z własnej woli.

Nie wytrzymała zachowania syna darmozjada

Syn Natalii tłumaczy swoją bezczynność i niechęć do pracy tym, że szuka siebie. Nie może się odnaleźć... Co więcej, pensja, którą oferują pracodawcy, jest tak mizerna, że ​​nawet nie warto się o nią starać. Po co? Lepiej spokojnie siedzieć w domu.

To jest sposób myślenia syna mojej przyjaciółki, chociaż pensja w wysokości prawie czterech tysięcy jest całkiem normalna dla niezamężnego faceta, który mieszka z matką. Sam jednak uważa, że ​​zasługuje na więcej.

Andrzej cały dzień leży na kanapie i patrzy na telefon lub gra w gry komputerowe siedząc przy komputerze. Gdyby mogła, zabrałaby mu komputer, ale nie może, bo to prezent od ojca. Nie mogę też wyłączyć internetu, bo córka potrzebuje go do nauki.

- Wcześniej nawet dawałam Andrzejowi mój samochód, bo mówił, że chodzi na rozmowy kwalifikacyjne. Jednak po tym, jak zobaczyłam, że wiózł nim swoich przyjaciół, zabroniłam brać samochód. Pracuję sama i utrzymuję moją córkę Tereskę. Jestem zobowiązana ją wspierać, bo Tereska jest jeszcze nieletnia. Jednak dlaczego mam utrzymywać mojego 25-letniego syna?

Wczoraj znów była z nim kłótnia i powiedziałam mu, żeby nie dotykał produktów, które zostały kupione za moje pieniądze. Co on będzie jadł? Nie mój problem, czas znaleźć pracę - opowiada załamana kobieta.

Zerknij: Agnieszka Chylińska nie mogła już dłużej milczeć. Artystka opowiedziała fanom o trudnym położeniu, w jakiej się znalazła

O tym się mówi: Julia Faustyna poddała się testom DNA. Czy udało się potwierdzić ostateczną tożsamość dziewczyny podającej się za zaginioną Madeleine McCann