Jak przypomina portal "Świat Gwiazd", żona Piotra Rubika jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się szczegółami swojego prywatnego życia. Nie ogranicza się jednak tylko do aktywności na swoim koncie, ale także komentuje posty innych. Jeden z takich komentarzy zamieściła pod postem Mamy Ginekolog. Agata Rubik pokusiła się w nim o opowiedzenie pewnej anegdoty.

Wpis Mamy Ginekolog

Nicole Sochacki-Wójcicka w jednym z postów zamieściła nagranie prezentujące różne typy kobiecej sylwetki. Zrobiła to, próbując uświadomić internautów, że nie powinno się wnioskować o czyjejś ciąży tylko po wyglądzie kobiety.

"Tak wygląda kobieta nie w ciąży — ale być może chce być w ciąży i nie może… a może nigdy o ciąży nie myślała i myśleć nie chce" - napisała kontrowersyjna Mama Ginekolog.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których internautki dzieliły się swoimi historiami, w których posądzane były o ciążę lub jej brak, tylko na podstawie tego, w jaki sposób wyglądały. Swoje trzy grosze w sprawie postanowiła dorzucić Agata Rubik.

Agata Rubik skomentowała post Mamy Ginekolog

"Ja dziś w Lidlu byłam w ciąży. Pani przepuściła mnie w kolejce do kasy samoobsługowej, bo przecież jestem w ciąży. Podziękowałam" - napisała pod postem Mamy Ginekolog Agata Rubik.

Wiele kobiet zwracało uwagę na to, że nie miały tyle szczęścia, co żona Piotra Rubika, bo w ich przypadku, ciąża uczyniła je "niewidzialnymi dla ludzi w kolejkach". Agata Rubik i tego nie pozostawiła bez komentarza. "Proszę korzystać ze swojego uprzywilejowanego stanu i zawsze stawać przed kolejką" - poradziła celebrytka.

Komentarz Agaty Rubik/Instagram @mamaginekolog
Komentarz Agaty Rubik/Instagram @mamaginekolog
Komentarz Agaty Rubik/Instagram @mamaginekolog

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Zapadła ostateczna decyzja w sprawie programu "Rolnik szuka żony". Czy format zagości po raz kolejny na antenie TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Justyna Żyła pokazała zdjęcie ze znanym skoczkiem. Wiele osób nie ma pojęcia, co tak naprawdę łączy tę dwójkę

O tym się mówi: Odeszła wyjątkowa aktorka, której udało się podbić serca widowni. Miała zaledwie 50 lat