Czasami dzieci stają się niepotrzebne dla swoich rodziców, nawet zanim się urodzą. Zdarza się także, że rodzice porzucają swoje nienarodzone dziecko, ale potem żądają od niego wsparcia, gdy dorosną i okażą się przysłowiową kurą znoszącą złote jaja.

Moja przyjaciółka z dzieciństwa Kasia znalazła się w bardzo trudnej sytuacji

Rodzice Kasi zaczęli się spotykać, gdy byli w przedostatniej klasie liceum. Między młodymi ludźmi wybuchł romans.

Jednak Wojtek, ojciec Kasi, okazał się prawdziwym draniem, bo często zdradzał jej matkę z innymi dziewczynami, a poza tym grał w karty na pieniądze i całą swoją drobną pensję wydawał na imprezy.

Jednak jakimś cudem wciągnął Alinę, matkę Kasi w romans. Przylgnęła do niego w uścisku, choć doskonale rozumiała, że ​​miał wiele wad. Po sześciu miesiącach związku z Wojtkiem Alina dowiedziała się, że będzie miała dziecko. Była w siódmym niebie ze szczęścia, gdyż miała nadzieję, że teraz jej ukochany opamięta się i ustatkuje, a także poprosi ją o rękę, po czym będą żyć w miłości i zgodzie przez wiele lat.

Jednak los miał zupełnie inne plany na życie Aliny, albowiem po tym, jak Wojtek dowiedział się, że wkrótce zostanie tatą, zniknął z miasta, wyjeżdżając w nieznanym kierunku. Zostawił uczelnię i pracę.

Nie odważył się porozmawiać z dziewczyną i po prostu wręczył jej notatkę przez znajomych, w której napisał, że nie jest jeszcze gotowy, aby zostać ojcem. Alina wtedy prawie oszalała z żalu, ponieważ musiała być sama w obcym mieście, uczyć się, pracować i wychowywać dziecko. Postanowiła, że ​​zostanie najlepszą matką dla swojego dziecka.

Wiele lat później Kasia została szefową jednej z dużych firm. Osiągnęła w życiu wiele, ale życie rodzinne się jej nie ułożyło, ponieważ dużo czasu spędzała w pracy.

Kiedyś przyszedł do niej starszy mężczyzna, który krzyknął od progu: „Córko, tyle lat cię szukałem! Teraz pomożesz mi finansowo! Jeśli odmówisz, pozwę cię o alimenty!"

Porzucona przed narodzinami córka nie miała zamiaru dawać obcemu sobie człowiekowi ani grosza. Wyrzuciła go za drzwi i poleciła ochronie, aby trzymali mężczyznę z dala od budynku. Tak oto wyglądało spotkanie ojca z córką.

Co o tym sądzicie? Czy Kasia postąpiła słusznie?

O tym się mówi: Odeszła wyjątkowa aktorka, której udało się podbić serca widowni. Miała zaledwie 50 lat

Zerknij: Sieć obiegło nagranie z jednej z polskich świątyń. Zachowanie nastolatka widocznego na filmie, nie mieści się w głowie