Mężczyzna może wymienić kobietę na młodszą nawet na emeryturze! - Antoni powiedział swojej żonie, ponieważ nie chciał, zapomniała, że wciąż może się podobać w wieku pięćdziesięciu pięciu lat.

Żona nie kłóciła się z Antonim, w tym czasie przygotowywała śniadanie, a że lekarze regularnie powtarzali jej, że już czas, aby Antoni schudł, bo jej mąż nie był już młody, więc pora była na zadbanie o zdrowie.

Cierpliwość żony została wyczerpana

Niedawno dowiedziała się od własnego męża, że mężczyznom udaje się żyć znacznie dłużej, ponieważ ich skóra jest zupełnie inna - nie kobieca! Kobiety natomiast cały czas golą włosy na ciele i okazuje się, że szkodzi to skórze, podczas gdy u mężczyzn nic się nie dzieje i wszystko pozostaje w porządku!

Alina czasami nie miała innego wyjścia, jak tylko znosić charakter swojego męża i przymykać oko na to, jak w wieku 55 lat może gapić się na piękne dziewczyny. Potrafił wyśmiewać się z żony przez telefon i mówić o jej niezbyt pięknym wyglądzie, a Alina to wszystko zniosła. Jednak wszystko można tolerować do pewnego momentu, który niedawno nadszedł.

Ta sytuacja wydarzyła się na przyjęciu urodzinowym Aliny, miała wtedy już pięćdziesiąt lat, ale rocznicy nie świętowali długo. Kobieta zasnęła już o dziewiątej wieczorem. W środku nocy usłyszała dziwny dźwięk dochodzący z kuchni, postanowiła pójść i sprawdzić i zauważyła Antoniego, który bez wstydu całował się z młodą dziewczyną.

Alina zapytała, od kiedy Antoni nie boi się przyprowadzać swoich kochanek do domu. Antoni odpowiedział po prostu, że w każdym wieku ma prawo mieć kochankę i w ogóle jego żona powinna nadal być dumna, że ​​takie młode dziewczyny zwracają uwagę na męża.

Alina po prostu nie mogła ponownie przymknąć oczu na takie zachowanie męża i mimo to zabrała głos po wielu latach milczenia. Kazała mężowi opuścić dom, ponieważ mieszka w jej mieszkaniu, a w zaistniałej sytuacji może przenieść się do swojej nowej kochanki.

Antoni musiał wprowadzić się do krewnych. Jest urażony, że został wypędzony z domu, uważa też, że wszystkiemu winna jest Alina, która nie zawsze poświęcała mu wystarczająco dużo uwagi.

Co sądzicie o winie Aliny? Czy powinna zareagować dużo wcześniej?

O tym się mówi: Z życia wzięte. "Dziękuję, że mnie wtedy zostawiłeś". 4 lata po rozwodzie podziękowałam byłemu mężowi za wszystko

Zerknij: Józef z "Sanatorium miłości" nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził prawdę na temat relacji Uli i Zdzisława