Jak przypomina portal "Gazeta", dzień ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu i każda panna młoda chce czuć się w tym momencie wyjątkowa. Niestety nie zawsze to młodzi znajdują się w centrum uwagi. W przypadku tego ślubu, wszyscy mówili o kreacji, jaką założyła na siebie nie narzeczona, ale jej teściowa. Strój matki pana młodego wywołał w sieci burzę. Sprawdźcie dlaczego!

To miał być jej wyjątkowy dzień, wszystko popsuła teściowa

Relacja synowa teściowa to przedmiot wielu żartów. Choć zwykle są one demonizowane, to niestety zdarzają się przypadki, kiedy faktycznie trafia się nam teściowa z piekła rodem. Tak było w przypadku, który został przedstawiony na TikToku.

Jedną z niepisanych zasad obowiązujących na weselach, jest ta dotycząca stroju. Wybierając strój na tę okazję należy pamiętać, że to panna młoda ma tego dnia być najważniejsza i przyciagać wzrok. Dlatego nie należy ubierać zbyt jaskrawych i wyzywających strojów. Należy też unikać bieli, która zarezerwowana jest dla panny młodej.

Na TikToku jedna z użytkowniczek zamieściła zdjęcie ze swojego ślubu. Widzimy ją stojącą obok męża w przepięknej białej sukni. Niestety na suknie w tym samym kolorze zdecydowała się także mama pana młodego. Kobieta, którą możemy zobaczyć na zdjęciu, wybrała model sukni, który śmiało można wziąć za suknię ślubną.

@dayanarodriguez16

This is where I should have noticed divorce was coming 🤷🏻‍♀️😂 #redflags #mommasboy #ruinedwedding

♬ original sound - ozu ♚

Internauci nie mieli litości

Panna młoda nie ukrywała, że zobaczenie teściowej w takim stroju rozwścieczyło ją. Kiedy ją zobaczyła stwierdziła, że "rozwód był na horyzoncie". Internauci też nie przebierali w słowach. Jedna z komentujących nagranie stwierdziła, że wygląda to tak, "jakby matka miała obsesję na punkcie syna i chciała zostać jego żoną".

Inni dopytywali, dlaczego pan młody nie wyprosił po czymś takim swojej mamy z uroczystości. "Ona chciała przyćmić panne młodą i nawet się z tym nie kryła" - napisała kolejna internautka. Nie zabrakło też ostrzeżeń, że matka mężczyzny zawsze będzie próbowała być obecna w tym związku, a to nigdy nie wróży dobrze.

Zdjęcie ślubne/TikTok @dayanarodriguez16
Zdjęcie ślubne/TikTok @dayanarodriguez16
Zdjęcie ślubne/TikTok @dayanarodriguez16

A wy, jak oceniacie całą sytuację?

To też może cię zainteresować: Mieszkańcy jednej z miejscowości obawiają się korzystać z pomocy medycznej w lokalnym ośrodku. Lekarz "nie odróżnia, czyją kartę ma przed sobą"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uczestniczki "Sanatorium miłości" odkryły wszystkie karty. Zdradziły prawdę na temat Marty Manowskiej

O tym się mówi: W Zamościu pożegnano 16-letniego Eryka. W trakcie uroczystości żałobnej doszło do pomyłki