Jak przypomina portal "Goniec", Marta Manowska jest gospodynią programu "Sanatorium miłości". Prowadzi miłosne show TVP od początku i fani nie wyobrażają sobie, że mogłoby jej zabraknąć przed kamerą. Kuracjuszki "Sanatorium miłości" postanowiły opowiedzieć, jaka jest naprawdę Manowska. Jakie mają o niej zdanie?

Jedna z twarzy TVP

Marta Manowska zyskała popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony", który prowadzi od pierwszej edycji. Władze stacji dostrzegły jej potencjał i zaangażowały ją do prowadzenia kolejnego miłosnego show - "Sanatorium miłości". Przez jakiś czas mogliśmy ją oglądać również w "The Voice Senior".

Fani formatów nie mają wątpliwości, że Manowska świetnie radzi sobie w prowadzeniu programów. Uchodzi za ciepłą i empatyczną osobę, która w mig łapie nić porozumienia zarówno z młodszymi, jak i starszymi. To właśnie jej uczestnicy zwierzają się z nie zawsze łatwych i przyjemnych doświadczeń. A jaka Manowska jest po wyłączeniu kamer?

Taka jest Marta Manowska naprawdę!

Anita, która brała udział w 5. edycji programu "Sanatorium miłości", zdradziła, jaka naprawdę jest Marta Manowska, kiedy wyłączają się kamery.

"Dla każdego miała coś dobrego do powiedzenia" - powiedziała Anita, odnosząc się do zachowania Marty Manowskiej. Okazuje się, że nie tylko prowadząca zasłużyła na pochwały ze strony uczestników.

"Proszę mi wierzyć, że przez cztery tygodnie nie usłyszałam od żadnej osoby coś niestosownego. Zawsze było: proszę, dziękuję, przepraszam. (...) Byłam oczarowana zachowaniem całej ekipy" - powiedziała w rozmowie z "Plejadą" Iwona, którą również mieliśmy okazję oglądać w 5 sezonie programu.

Zaskoczeni tymi opiniami?

To też może cię zainteresować: Magda Narożna postawiła na spektakularne zmiany w wyglądzie. Część fanów nie mogła jej rozpoznać. Powodem ważne wydarzenie w życiu. Czy będzie ślub

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Młody mężczyzna rzucił dziewczynę, gdy ta zaszła w ciążę. Kilka miesięcy później ożenił się z inną. 5 lat później spotkał byłą

O tym się mówi: Ida Nowakowska skomentowała partnera Dody. Wokalistka szybko zripostowała