Jak przypomina portal "Pomponik", od kilku tygodni Macie Kurzajewski coraz chętniej mówił o nowej roli, jaką napisało dla niego życie. Dziennikarz nie ukrywał, że z niecierpliwością czeka na narodziny swojej pierwszej wnuczki. Teraz przekazał, że jego wnuczka jest już na świecie!

Maciej Kurzajewski został dziadkiem

Maciej Kurzajewski zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformował, że "przyszła na świat piękna dziewczynka, która będzie mówić do niego Dziadku Maćku". Dziennikarz pogratulował swojemu starszemu synowi i jego żonie Laurze, dodając, że to dla niego cudowny dzień.

Internauci i przyjaciele Macieja Kurzajewskiego pośpieszyli z gratulacjami, życząc wnuczce dziennikarza "dobrego życia". Nie zabrakło oczywiście gratulacji zarówno dla świeżo upieczonych rodziców, jak i dla "młodego dziadka".

Babcia petarda

Post o narodzinach wnuczki pojawił się również na profilu Pauliny Smaszcz. "Jestem najszczęśliwszą BABCIĄ na świecie. Kocham moją wnuczkę, moją synową i moich synów. Nic poza tym się nie liczy. To jest mój azymut życia i dla nich warto żyć" - napisała była żona Macieja Kurzajewskiego, dodając do wpisu hasztag "babciapetarda".

Także pod postem Smaszcz pojawiła się masa komentarzy, w których sympatycy Smaszcz gratulowali jej nowej roli. Nie zabrakło życzeń, żeby "wnuczka miała tyle szacunku do siebie co Babcia i nigdy nie trafiała na mężczyzn pokroju dziadka".

Żadne z dziadków nie zdecydowało się zdradzić, jakie imie dostanie dziewczynka, przynajmniej na razie.

My też gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom, a nowo narodzonej dziewczynce życzymy dużo zdrowia i spokoju.

To też może cię zainteresować: Adam Małysz zdradził tajemnicę Piotra Żyły. W czym tkwi sekret Mistrza Świata

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja mama zaczęła się zachowywać dziwnie po stracie taty. Teraz jest jak dziecko

O tym się mówi: Wierni z jednej z polskich parafii nie kryją oburzenia. Duchowny odmówił pogrzebu, proponując w zamian "błyskawiczny pochówek"