Jak przypomina portal "Super Express", Aleksandra Kwaśniewska w 2021 roku wróciła do pracy w telewizji. Była jedną z prowadzących program "Miasto kobiet". Jak się okazuje, program nie pojawi się w wiosennej ramówce stacji TVN Style. Na ten moment nie ma informacji, czy jest to definitywny koniec programu, czy może tymczasowa przerwa. Co dalej z telewizyjną karierą Oli Kwaśniewskiej?

"Miasto kobiet" znika z anteny TVN Style

Ola Kwaśniewska w 2021 roku wróciła do pracy w telewizji. Została jedną z prowadzących program "Miasto kobiet", który prowadziła wspólnie z Marzeną Rogalską oraz Olgą Legosz. Ostatnia z wymienionych pań jesienią ubiegłego roku odeszła, a jej miejsce w talk-show zajęła Ane Pilż.

Portal "Presserwis" przekazał, że w wiosennej ramówce stacji nie pojawiło się "Miasto kobiet". Stacja TVN nie zdecydowała się na podanie powodów takiego stanu rzeczy. Nie podano również informacji, czy popularny format powróci, czy to definitywny koniec projektu.

Wiadomo za to, że o posadę nie musi się martwić Marzena Rogalska, która ma wrócić z nowym projektem. W nowym programie Rogalska wybierze się w podróż po Polsce i odbędzie szereg spotkań z niezwykłymi rodzinami, które będą dzielić się z nią swoimi historiami, zwyczajami i swoją codziennością.

Marzena Rogalska, Ane Pizl, Ola Kwaśniewska/YouTube @tvnpl
Marzena Rogalska, Ane Pizl, Ola Kwaśniewska/YouTube @tvnpl
Marzena Rogalska, Ane Pizl, Ola Kwaśniewska/YouTube @tvnpl

Co dalej z telewizyjną karierą Oli Kwaśniewskiej?

O ile sympatycy Marzeny Rogalskiej mogą odetchnąć z ulgą, o tyle fanów Oli Kwaśniewskiej wciąż czeka niepewność. Nie wiadomo czy Kwaśniewska wróci z innym projektem, czy może po raz kolejny zniknie z telewizji.

Jedno jest pewne, niezależnie od tego, czy Ola Kwaśniewska pojawi się w telewizji, czy też nie, z pewnością nie raz jeszcze o niej usłyszmy. Jak przyznała w wywiadzie udzielonym "Gazecie Wyborczej" jakiś czas temu, uwielbia pisać. "Część z tych rzeczy [które napisała - przyp. red.] ujrzały światło dzienne, część dopiero ujrzy".

Ola Kwaśniewska/YouTube @tvnpl
Ola Kwaśniewska/YouTube @tvnpl
Ola Kwaśniewska/YouTube @tvnpl

Myślicie, że to definitywny koniec "Miasta kobiet"?

To też może cię zainteresować: Zapadł wyrok w sprawie Jerzego S. Przy okazji poznaliśmy wysokość zarobków aktora

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Ożenił się z 15 lat młodszą kobietą. To jednak nie zatrzymało jego uczucia do jej matki

O tym się mówi: Nie wszyscy seniorzy dostali zwaloryzowane świadczenie. Jaki jest powód takiej sytuacji