Pierwszy rok wydawał mi się bajką, dosłownie nosił mnie na rękach, a potem stał się zrzędą. Zaczęły się zarzuty, że nie potrafię gotować, za dużo wydaję, nie ubieram się tak, jak on chce.

Dość szybko zauważyłam, że moja uroda przestała mu wystarczać

W sumie drugi rok żyliśmy już jak pies z kotem, często nazywał mnie głupią, prosił, żebym dorosła i to mnie strasznie bolało, bo jak się pobieraliśmy, to byłam taka sama. Moja mama zawsze była przeciwna temu małżeństwu i powiedziała, że ​​jest jeszcze za wcześnie, ale musiała zaakceptować Wiktora i nawet zaczęli normalną relację.

Pewnego razu pokłóciliśmy się i zostawiłam go w domu. Mama całe lato mieszkała na wsi, więc mieszkanie było do mojej dyspozycji. Kiedyś postanowiłam odwiedzić mamę w domku letniskowym na wsi. Gdy dotarłam na miejsce, zobaczyłam, jak zadowolony Wiktor siedział przy stole z ogromną górą ciast i wina. Z początku sądziłam, że chce się ze mną pogodzić przez moją matkę, ale okazało się, że jestem bardziej naiwna, niż sądziłam. Mój mąż wymienił mnie na kulinarne specjały mojej matki!

Nienawidzę ich obojga

Pod koniec jesieni Wiktor złożył pozew o rozwód, a mama zamieszkała z nim. Na początku prosiła o przebaczenie, ale kiedy spotkała się z całkowitym odrzuceniem i okrzykami typu: „Stara suko, wal się”, przestała to robić. Wykreśliłam ze swojego życia ich oboje i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Matka zamieszkała z nim w jego mieszkaniu, a ja zostałam w mieszkaniu matki. Nie mam najmniejszego zamiaru opuszczać go, by mogła je wynająć komuś za pieniądze. I niech nie liczy na moje wsparcie, gdy któregoś dnia mąż zatoczy swe koło na uczelni i przygrucha sobie młodą studentkę. Tak przecież było ze mną! Zostawił wtedy dla mnie długoletni związek, więc jeśli zrobił to mi, to z moją matką będzie to tylko kwestia czasu!

Co sądzicie o zachowaniu matki?

O tym się mówi: Naukowcy nie mają złudzeń. Wskazali maksymalną długość życia człowieka. Granica znów się przesunęła

Zerknij tutaj: Roślinka, która przyciąga pieniądze jak magnes. Gdzie powinno stać drzewko pieniędzy, żeby w domu zawsze były pieniądze