Jak przypomina portal "Pomponik", Daniel Martyniuk ma na swoim koncie wiele wyskoków, a jego rodzice nieprzespane z tego powodu noce. Konflikty z prawem, medialne przepychanki i nieudane małżeństwo to tylko część z długiej listy przewinień młodego Martyniuka. Od jakiegoś czasu jedynak Zenka Martyniuka nie pakuje się w kłopty i układa życie u boku Faustyny. Para już jakiś czas temu się zaręczyła. Wygląda na to, że przyszła pora na kolejny krok i przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą.

To już za nimi

Zenek i Danuta Martyniukowie nie mieli lekko. Ich jedynak mocno dał się im we znaki, a o jego kolejnych wyskokach regularnie rozpisywały się portale plotkarskie. Na liście jego wybryków znajdują się problemy z prawem, medialne przepychanki z celebrytami i publiczne pranie brudów w trakcie rozwodu z Eweliną Golczyńską.

Od dłuższego czasu Martyniukowie nie mają powodu do narzekania na swojego jedynaka. Jeśli jego nazwisko pojawia się w mediach, to głównie za sprawą jego związku z Faustyną, która ma mieć na Daniela Martyniuka wprost zbawienny wpływ.

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się o zaręczynach Daniela i Faustyny. Ostatnio mieliśmy okazę zobaczyć relację z wyjazdu pary do Włoch. Jak donosi osoba z bliskiego otoczenia rodziny Martyniuków, zakochani rozmawiali już z rodzicami na temat uroczystości

Danuta Martyniuk, Daniel i Faustyna/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk, Daniel i Faustyna/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk, Daniel i Faustyna/YouTube @Jastrząb Post

Przygotowania do kolejnego ślubu Daniela Martyniuka

Źródło, na które powołuje się tygodnik "Na Żywo" donosi, że tym razem ślub Daniela Martyniuka ma być zdecydowanie skromniejszy niż poprzednio.

"Młodzi też chcą przeżyć ten dzień spokojnie, a nie imprezować przez trzy dni. A potem wyjadą w podróż poślubną. Impreza ma być kameralna, bez fajerwerków" - czytamy w "Na Żywo".

Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj

Faustyna w rozmowie z tygodnikiem przyznała, że poczynili już pewne ustalenia w sprawie swojego ślubu, ale chcą je zachować tylko dla siebie.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Naukowcy nie mają złudzeń. Wskazali maksymalną długość życia człowieka. Granica znów się przesunęła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roślinka, która przyciąga pieniądze jak magnes. Gdzie powinno stać drzewko pieniędzy, żeby w domu zawsze były pieniądze

O tym się mówi: Najnowsze zdjęcie Katarzyny Cichopek zelektryzowało sympatyków aktorki. Wszyscy patrzyli na ten szczegół