Jak przypomina portal "Super Express", Roksana Węgiel podzieliła się całkiem niedawno radosną nowinę, że udało jej się znaleźć miłość. Teraz młoda artystka przekazała kolejne dobre informacje, choć tym razem dotyczyły one kwestii zawodowych. Wygląda na to, że szczęście dopisuje piosenkarce we wszystkich aspektach jej życia. Oby tak dalej!

Wielka zmiana

Roksana Węgiel jest już pełnoletnia i już dawno nie przypomina nastolatki, którą była, wygrywając konkurs Eurowizji Junior. Ostatnio dużo miejsca poświęcano jej relacji ze starszym od niej Kevinem Mglejem, od którego Węgiel młodsza jest aż o 8 lat. Choć związek budzi sporo emocji, Roksana się nimi nie przyjmuje, bo jak sama mówi, jest szczęśliwa.

Szczęście dopisuje jej również artystycznie. Ostatnio piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami dobrymi informacjami. Niedawno ukazał się jej nowy utwór "Miasta". Teraz Roksana zdradziła swoim sympatykom, że piosenka doczeka się teledysku.

Premiera klipu ma odbyć się już w środę 1 marca o godzinie 18:00. Zdjęcie, jakie zamieściła w sieci, podchodzi najprawdopodobniej z teledysku do wspomnianej piosenki.

Fani nie kryją radości

Pod zapowiedzią nowego teledysku Roksany Węgiel pojawiła się lawina komentarzy. Sympatycy piosenkarki nie kryją podekscytowania. "Nie mogę się doczekać" - czytamy w jednym z licznych wpisów. "Wow, rozwaliłaś system" - napisał ktoś inny.

Fani Roksany Węgiel są pewni, że teledysk nie będzie odbiegał poziomem od samego utworu i z niecierpliwością odliczają minuty do premiery klipu.

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał najnowszy teledysk młodej piosenkarki?

To też może cię zainteresować: Paulina Krupińska zdradziła sekret swojego małżeństwa. Dla wielu osób będzie to spore zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kilka lat temu wyjechałam za granicę. Zostawiłam tu dzieci i męża. Kiedy wróciłam otrzymałam od męża zaskakującą wiadomość

O tym się mówi: Oszuści rozsyłają do Polaków wiadomości. Uważaj na wiadomości wysyłane z tego numeru