Baran
To nie będzie twój tydzień. Zaczniesz mieć wrażenie, że wszystko dzieje się zupełnie inaczej niż zakładałeś. Lepiej zbastuj i się nie wychylaj.

Byk
Dla Byków najbliższe dni okażą się prawdziwą dobrą passą. Tak dobrego okresu nie miałyście dawno!

Bliźnięta
Zodiakalne Bliźniaki powinny zachować w tym tygodniu dyplomację. Przyda się nie tylko w pracy ale także w życiu prywatnym.

Rak
Poświęć ten tydzień na przemyślenia. Czy takie życie naprawdę Ci odpowiada? Czasem warto zrobić krok w tył. W twoim życiu może pojawić się ktoś z przeszłości.

Lew
Lwy powinny nieco więcej poświęcić swojej aktywności fizycznej. Wasze kiepskie samopoczucie jest wynikiem lenistwa, które ostatnio u was zagościło.

Panna
Panny powinny uważać na oszustów. W waszym otoczeniu znajduje się ktoś, komu nie warto ufać. Dobrze prześledźcie ostatnie wydarzenia.

Waga
Wagom przyjdzie stawić czoła problemom, które od dawna spychały na bok. Żarty się skończyły, to trzeba załatwić.

Skorpion

Skorpiony zanadto angażujecie się w życie i problemy innych. To pora pomyśleć wreszcie o sobie...

Strzelec
Strzelce nadchodzący tydzień spędzą w gronie bliskich. Co ciekawe, dowiedzą się kilku nowych rzeczy...

Koziorożec
Koziorożce, w tym tygodniu odkryjecie swoje prawdziwe pasje. Na moment świat przestanie dla Was istnieć.

Wodnik
Ten tydzień będzie dla Was totalnym nieporozumieniem. Możecie spodziewać się naprawdę napiętej atmosfery i serii kłótni.

Ryby
Ryby powinny w tym tygodniu zadbać o znajomości. Zadzwońcie do tych, o których zapominacie.

Horoskop. Źródło: youtube
Horoskop. Źródło: youtube
Horoskop. Źródło: youtube

Jak informował portal "Życie News": DODA BOHATERKĄ KOLEJNEGO REALITY SHOW W POLSACIE. PIOSENKARKA UJAWNIA KULISY WSPÓŁPRACY ZE STACJĄ. PADŁY ZASKAKUJĄCE SŁOWA O EDWARDZIE MISZCZAKU

Przypomnij sobie: TO JUŻ DWA LATA, ODKĄD NIE MA WŚRÓD NAS RYSZARDA KOTYSA. AKTOR ZASŁYNĄŁ ROLĄ W „ŚWIECIE WEDŁUG KIEPSKICH”, JEDNAK ZAGRAŁ W OGROMNEJ LICZBIE PRODUKCJI

Portal "Życie News" pisał również: PAULINA KRUPIŃSKA BARDZO WYLEWNIE O MĘŻU. GWIAZDA PRZEKONUJE, ŻE ZNA GO Z KOMPLETNIE INNEJ STRONY. CZY PIOSENKARZ PRYWATNIE ZACHOWUJE SIĘ INACZEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA DOWBOR ZDRADZIŁA SEKRETY REGULAMINU PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”. WIADOMO JUŻ, DO CZEGO MAJĄ PRAWO UCZESTNICY SHOW. JEDEN Z ZAPISÓW ZDUMIEWA