Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Kajra i Sławomir to nie tylko duet na scenie, ale także w życiu prywatnym. Para pobrała się w 2011 roku. Choć uchodzą za zgrane i kochające się małżeństwo, Kajra nie ukrywa, że daje swojemu mężowi w kość. Ze szczegółami opisała, jak wyglądają ich kłótnie. Ta relacja może być dla wszystkich sporym zaskoczeniem.

Duet w życiu i duet na scenie

Sławomir i Kajra są małżeństwem od 2011 roku. Cztery lata później wystartowali z muzycznym projektem "Sławomir" i podbili serca widowni piosenkę "Miłość w Zakopanem". Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia na temat kryzysu ich małżeństwa.

W ubiegłe wakacje portal "Pomponik", powołując się na swojego informatora donosił, że na festiwalu weselnych przebojów wyczuwało się między małżonkami poważny zgrzyt. Para miała trzymać się od siebie na dystans i wyraźnie się unikać. Jak widać, para nadal jest razem i wiele wskazuje na to, że ich relacja ma się dobrze.

Kłótnie Kajry i Sławomira

Kajra w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że swoją znajomość zaczęli od przyjaźni, która stopniowo przeradzała się w miłość. W końcu doszli do wniosku, że w miłości chcą "spędzić resztę życia". Dodała, że ich miłość stała się jeszcze pełniejsza, kiedy powitali na świecie swojego syna Kordiana.

Jak przyznała, bardzo pomaga im to, że mają podobne wartości. Zaznaczyła, że "rozumieją się bez słów", choć zdarzają się im również kłótnie. Kiedy już do nich dochodzi, zdarza się, że w ruch idzie szkło.

"Czasami Sławomir musi słuchać, jak rzucam szklankami, kiedy się zdenerwuje, ale nikt inny nie wytrzymałby ze mną, tak samo jak inny nie wytrzymałby ze Sławomirem" - powiedziała Kajra.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: W TVP aż huczy od plotek. Czy Elżbieta Jaworowicz i "Sprawa dla reportera" znikną z anteny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Janusz Panasewicz nie przebierał w słowach. Powiedział, co myśli o TVP i o artystach, którzy wciąż występują w stacji

O tym się mówi: Nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Dawida Kubackiego. Czy skoczek weźmie udział w Mistrzostwach Świata