Jak podaje portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski doznał zaskakującej wizji. Miała go ona nawiedzić po tym, jak powąchał zdjęcie prezydenta Joe Bidena. Jasnowidz przekonuje, że Polska ma do wykonania 3 ważne zadania, które mają mieć wpływ na losy świata. Poznajcie szczegóły!

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

W mijającym tygodniu Polskę odwiedził Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden. Choć wizyta się już zakończyła, wciąż jest szeroko komentowana. W dość zaskakujący sposób odniósł się do niej Krzysztof Jackowski, który po powąchaniu fotografii przywódcy USA doświadczył wizji dotyczącej przyszłości. Jasnowidz miał ze sobą również zdjęcie polskiego prezydenta.

Kontakt ze wspomnianymi zdjęciami wskazał Jackowskiemu, że przed naszym krajem stać będzie trzy ważne zadania, które będą miały znaczenie nie tylko dla naszego kraju, ale także nie będą obojętne wobec losów świata.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Przed Polską 3 zadania

Pierwszym zadaniem, jakie w swojej wizji dostrzegł Jackowski, jest ochrona granicy z Białorusią, która jest również strefą graniczną NATO. Drugie zadanie ma polegać na zwiększeniu liczebności polskiego wojska, choć jak zapewnił Krzysztof Jackowski, na naszym terytorium nie będą toczyły się żadne walki.

Trzecim zadaniem jest pomoc Ukrainie w zbrojeniu. Jasnowidz z Człuchowa przekonuje, że tylko w ten sposób może dojść do przełomu, który miałby nastąpić już w kwietniu tego roku. Nasze starania w tym zakresie, mają zapewnić nam wymierne korzyści ze strony naszych amerykańskich sojuszników.

Sekret o mały włos nie został wyjawiony

Tuż przed tym, jak Jackowski wymienił zadania stojące przed naszym krajem, można było odnieść wrażenie, że na sekretne ustalenia prezydenta Joe Bidena i Wołodymyra Zełenskiego.

"Prezydent Biden przyjechał z nastawieniem zakończenia tej wojny, bo ta wojna zaczyna być niekorzystna. Mam wrażenie, że w rozmowie z Zełenskim mógł zostać zaskoczony. Biden pokazał mu pewne reala, które... zostawmy to" - zakończył niespodziewanie, zostawiając słuchaczy bez odpowiedzi.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Zaskakująca teoria obiegła media. Czy były dwie Łucje z Fatimy. Zwolennicy tezy przedstawiają dowody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Udowodnię, że bycie samotną kobietą po 60. może być cudowne. Jakie znalazłam zalety

O tym się mówi: Święta Łucja przewidziała losy świata. Szczególne miejsce zajmuje w jej wizjach Polska. Co nas czeka