Jak donosi portal "Pomponik", Krzysztof Baranowski, mąż Bogumiły Wander, uległ wypadkowi na zakopiańskim stoku. W mężczyznę miał wjechać inny narciarz. Baranowski musiał poddać się rehabilitacji, przez co nie jest w stanie odwiedzać swojej żony w specjalistycznym ośrodku, w którym przebywa już od dłuższego czasu.

Krzysztof Baranowski uległ wypadkowi

Krzysztof Baranowski od lat związany jest z legendarną spikerką TVP, Bogumiłą Wander. Na swoim koncie ma dwa samotne rejsy dookoła świata. Nosił się z zamiarem ponownego opłynięcia globu, choć na przeszkodzie stanęła mu rosyjska agresja na Ukrainę. Ostatnio media obiegła informacja, że kapitan Baranowski uległ wypadkowi na stoku.

Jak relacjonował w rozmowie z "Faktem", wjechał w niego młody narciarz, a konsekwencją tego zdarzenia są "stłuczone kolana". Baranowski dodał, że na wszelki wypadek udał się do szpitala, gdzie wykluczono poważniejsze urazy. Mimo to przezd żeglarzem rehabilitacja, która pomoże mu stanąć na nogi.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski/YouTube @Plotki24h
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski/YouTube @Plotki24h
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski/YouTube @Plotki24h

Kontuzja pokrzyżowała mu plany

Krzysztof Baranowski przyznał, że choć uraz nie jest poważny, to wyklucza go z możliwości jazdy na nartach, na co miał ochotę. Problemy z chodzeniem uniemożliwiają Baranowskiemu odwiedzenie Bogumiły Wander w ośrodku, w którym legenda TVP przebywa od dłuższego czasu. Jak zapewnił, kiedy tylko poczuje się lepiej, z pewnością się do niej wybierze.

Baranowski zapewnił, że jego ukochana żona jest pod bardzo dobrą opieką, choć jej stan w dalszym ciągu nie ulega żadnej poprawie. Przypomnijmy, Wander cierpi na chorobę Alzheimera.

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube: Magazyn VIVA!
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube: Magazyn VIVA!
Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski / YouTube: Magazyn VIVA!

Krzysztofowi Baranowskiemu życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

To też może cię zainteresować: Światło dzienne ujrzała notatka policyjna z zatrzymania Antka Królikowskiego. Nie wszystko zgadza się z relacją aktora

Zobacz, o czym jeszcze pialiśmy w ostatnich dniach: Sytuacja seniorów jest skrajnie trudna. Wielu przyszłych emerytów nie może nawet marzyć o zakończeni aktywnoci zawodowej

O tym się mówi: Mieszkańcy bloków skarżą się na obowiązujące ich zakazy. Nie mają wątpliwości, że większość z nich jest absurdalna