Jak przypomina portal "Jastrząb Post", w miniony weekend Antek Królikowski został zatrzymany przez policję. Badanie wykazało u aktora niedozwolone substancje. Co dokładnie działo się na miejscu zdarzenia? Jedna z gazet dotarła do notatki sporządzonej przez funkcjonariuszy dokonujących zatrzymania. Coś się tu nie zgadza.

Zła passa Antka Królikowskiego nadal trwa

Antek Królikowski nie ma najlepszej passy. Od blisko roku media rozpisują się o kolejnych skandalach, w których aktor gra główną rolę. Zaczęło się od doniesień o tym, że Antek zdradził swoją ciężarną żonę z ich sąsiadką. Doszło do tego zaledwie kilka miesięcy po ślubie i tuż przed narodzinami synka pary.

Choć początkowo wydawało się, że para rozstanie się bez publicznego prania brudów, dość szybko małżonkowie zaczęli przerzucać się oskarżeniami i publikować dowody mające obciążać tę drugą stronę.

Kolejny skandal wywołał pomysł Królikowskiego, żeby zorganizować kontrowersyjną galę MMA. Po lawinie negatywnych komentarzy Antek zdecydował się na jakiś czas wycofać z życia publicznego i wrócił, gdy zamieszanie wokół niego ucichło.

O aktorze znów zrobiło się głośno.

Zatrzymanie Antka Królikowskiego

W ostatnią sobotę samochód, którym jechał Antek Królikowski, został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze mieli otrzymać zgłoszenie, gdzie będzie znajdował się aktor i w jakim stanie będzie się znajdował.

"Fakt" dotarł do notatki sporządzonej przez policjantów. Wynika z niej, że aktor został zatrzymany przy ul. Kolejowej w Warszawie. Poddano go badaniu alkomatem, które nie wykazało alkoholu w wydychanym powietrzu. Potwierdzono za to obecność THC.

Po zajściu oświadczenie wydał sam zainteresowany. Królikowski przyznał, że w badaniu nie potwierdzono u niego obecności alkoholu, ale wskazano obecność THC. Stwierdził, że wynika to z zażywanych przez niego leków. Jedyna rzecz, która nie zgadza się w oświadczeniu Królikowskiego z notatką policji, to miejsce zatrzymania. Zdaniem Królikowskiego miało to miejsce przy ul. Karolkowej 16.

Oświadczenie Antka Królikowskiego/Instagram @Antek Królikowski
Oświadczenie Antka Królikowskiego/Instagram @Antek Królikowski
Oświadczenie Antka Królikowskiego/Instagram @Antek Królikowski

Co sądzicie o tej rozbieżności?

To też może cię zainteresować: 21-letnia Polka przekonuje, że może być zaginioną Madeleine McCann. Rodzice zaginionej dziewczynki mieli zgodzić się na testy DNA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Z ponurej działki i domku letniego zrobiliśmy raj. Teraz sąsiedzi nas nie nawidzą

O tym się mówi: Sytuacja seniorów jest skrajnie trudna. Wielu przyszłych emerytów nie może nawet marzyć o zakończeniu aktywności zawodowej