Z pierwszego małżeństwa mąż ma pięcioletniego syna, który chciał mieszkać z ojcem. Chłopiec jest dobry tylko wtedy, gdy jest przy nim ojciec, a kiedy ojciec wychodzi do pracy, od razu staje się niegrzeczny.

Koszmarny pasierb

Chłopak z jakiegoś powodu mnie nie polubił. Wydaje się, że coś mu się we mnie nie podoba. Jednak nie poddawałam się, tylko starałam się poprawić relacje z potomkiem mojego męża.

Ponieważ mój mąż posiada własną firmę, ciągle znika do pracy. Wszystkie zajęcia domowe spadły na mnie. Rano muszę zawieźć Maxa do przedszkola, ale dla mnie to jest cały poranek szarpaniny. Płacze przez całą drogę do placówki. Nawet w domu wpada w furię, a cały ten proceder zaczyna się od chwili, gdy go budzę.

Przez trzydzieści minut próbuję go obudzić i wyciągnąć z łóżka. Gdy tylko próbuję go dotknąć ręką, momentalnie zaczyna krzyczeć. Muszę go prosić, żeby wstał z łóżka.

Potem przychodzi pora na śniadanie. Odmawia jedzenia w domu, ale nie martwię się, bo w przedszkolu dzieci są od razu karmione. Potem w drodze do przedszkola próbuje mnie błagać, żebym kupiła mu różne słodycze. Nie chodzi o to, że mu żałuję, ale o to, że nie może jeść dużo słodyczy. Naturalnie, gdy tylko odmawiam, histeria znów nabiera rozpędu.

Na razie trzymam się, ale szczerze mówiąc, te jego nieustanne napady furii już mnie męczą. Cały dom słyszy, że Max nie chce iść do przedszkola.

Problem polega na tym, że nie jestem w stanie w żaden sposób przejąć kontroli nad tym dzieckiem. Próbuję sprawić, żeby mnie pokochał, ale on nie wydaje się tego chcieć.

Mam wrażenie, że ktoś kazał Maxowi tak się zachowywać w stosunku do mnie. Przecież jak jest z tatą, to nie ma problemów, a jak tylko mąż wychodzi z mieszkania, w dziecko wstępuje czyste szaleństwo. Nie rozumiem, bo przecież nigdy nie był rozpieszczany!

O tym się mówi: ZUS może zawiesić wypłatę świadczenia dla części emerytów. Wszystko na skutek zmian, które wejdą w życie już 1 marca

Zerknij też tutaj: Ivan Komarenko znów o sobie przypomniał. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki pod ostatnim wpisem. Czego dotyczył