Jak przypomina portal "Interia", Ivan Komarenko długo kojarzony był przede wszystkim z piosenką "Jej czarne oczy". Teraz znacznie więcej niż o jego twórczości muzycznej mówi się o jego mocno kontrowersyjnych poglądach. Jego ostatni wpis poświęcony Rosji rozwścieczył internautów. Poznajcie szczegóły!

Kontrowersyjne poglądy Ivana Komarenki

Ivan Komarenko w okresie epidemii koronawirusa dał się poznać, jako koronasceptyk i przeciwnik szczepień przeciw Covid-19. Aktywnie propagował teorie spiskowe związane zarówno z samą epidemią, jak i akcją szczepień.

Komarenkę można było zobaczyć na manifestacjach przeciwko wprowadzanym na czas epidemii obostrzeniom. Teraz kiedy pandemia jest już za nami, Komarenko szokuje kolejnymi wpisami dotyczącymi napaści Rosji na niepodległą Ukrainę. Internauci nie zostawili na Komarence suchej nitki.

Komarenko o "zniewolonej Rosji"

Iwan Komarenko wybrał się do swojej ojczyzny, o czym postanowił powiedzieć kilka słów w mediach społecznościowych. Podkreślił, że przyjechał do Rosji i wybrał się "do swojej ulubionej kawiarni "Cofee Way". Muzyk zdradził przy okazji, że w wolnej chwili zajrzał na portal "Nczas", który miał zostać zablokowany przez cenzurę w Polsce.

"A tu z dostępem nie ma żadnego problemu. Pozdrawiam redaktora naczelnego Tomasza Sommera ze “zniewolonej” Rosji" - napisał Komarenko, wywołując wśród internautów spore emocje.

Wielu z nich postanowiło wyrazić swój sprzeciw wobec trwającej wojny i postawy prezentowanej przez Komarenkę. Zaproponowali mu, żeby pokazał swój patriotyzm i poszedł aktywnie walczyć na froncie. Inni poradzili mu, żeby nie wracał już do naszego kraju, tylko pozostał w ojczyźnie, skoro jest mu tam tak dobrze.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze tego rodzaju wpisy na koncie Komarenki. Nie raz zdarzało mu się twierdzić, że Polacy mają zaburzony obraz trwającej na Ukrainie wojny, który jest wynikiem słuchania brytyjskich i amerykańskich przekazów medialnych.

Co sądzicie o najnowszym wpisie Komarenki?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski z kolejną wizją. Tym razem nawiązuje do przepowiedni znanego wieszcza. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pięć lat temu odeszła Agnieszka Kotulanka. W trakcie ostatniego pożegnania aktorki, doszło do skandalu

O tym się mówi: Poruszające słowa rodziców pięcioraczków po odejściu jednego z dzieci. "Mamy 11 wspaniałych dzieci i jednego wspaniałego anioła"