Krzysztof Jackowski należy do grupy najpopularniejszych polskich profetów. Jasnowidz chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Wróżbita jest bardzo aktywny. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z setkami internautów. Teraz także postanowił zabrać głos w pewnej ważnej kwestii.

Czy powinniśmy zacząć się obawiać

Krzysztof Jackowski zdecydował się zapoznać swoich obserwujących z kolejną wizją. Tym razem wspomina o czymś, co mrozi krew w żyłach. Czy grozi nam niebezpieczeństwo?

Znany polski profeta postanowił przedstawić swoje najnowsze wizje. Opowiedział o nich w najnowszym nagraniu na platformie YouTube.

W filmie „Płonie Alaska” - Moje Poczucia Live, Jackowski nawiązuje do innej wizji. Polski wróżbita wspomina bowiem przepowiednie Aloisa Irlmaiera - bawarskiego wieszcza. Bawarczyk w swoich wizjach odnosił się głównie do trzeciej wojny światowej, która jego zdaniem ma nadejść. Często wspominał o wielu katastrofach naturalnych. W jednej z jego wizji pojawił się temat śmiercionośnego pyłu, który ma pochłonąć wiele istnień.

Jackowski natomiast zdecydował się wspomnieć o chmarze samolotów, które mają przelecieć nad nami, jednak nie zrzucić niczego. Co to może oznaczać? Wielu doszukuje się powiązań z wizją bawarskiego wróżbity. Być może Jackowski daje nam do zrozumienia, że z samolotów zrzucone zostaną trujące substancje.

Przypomnij sobie: BYŁA PARTNERKA JAKUBA RZEŹNICZAKA W MOCNYCH SŁOWACH O POSTĘPOWANIU MIKOŁAJA K. WZIĘŁA W OBRONĘ MATKĘ DZIECI AKTORA. POWODEM NIEPŁACENIE ALIMENTÓW

Portal "Życie News" pisał również: WZRUSZAJĄCE WSPOMNIENIA WYCHOWAWCZYNI MATEUSZA MURAŃSKIEGO. NAUCZYCIELKA ZAWODNIKA OPOWIEDZIAŁA O JEGO PRZESZŁOŚCI. PADŁY WAŻNE SŁOWA O RODZICACH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA SKRZYNECKA NIE WYTRZYMAŁA I POSTANOWIŁA PRZERWAĆ WYWIAD. REAKCJA AKTORKI BYŁA NIESPODZIEWANA. GWIAZDA NIE ODPOWIEDZIAŁA NA WAŻNE PYTANIE