Jak podaje portal "Goniec", Danuta Martyniuk od czasu do czasu dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z ważnych dla niej wydarzeń. Ostatnio zamieściła zdjęcie ze spotkania z przyjaciółmi, na którym zachwyca szczupłą sylwetką. Aż trudno ją rozpoznać!

Danuta Martyniuk zachwyca

Danuta Martyniuk od ponad 3 dekad jest szczęśliwą żoną Zenka Martyniuka, który w ostatnich latach nazywany jest królem disco polo. Żona Zenka przeszła w ubiegłym roku spektakularną metamorfozę. Zgubiła zbędne kilogramy i postawiła na nieco inne ciuchy. Z licznych wywiadów, jakich udzieliła, wynika, że sekretem jej sukcesu jest porzucenie słodyczy i picie dużej ilości wody.

Żona Zenka Martyniuka podkreśla, że przez cały czas stara się trzymać dietę, choć i jej zdarza się pozwolić sobie na nieco więcej. Ostatnio zamieściła zdjęcie ze spotkania z przyjaciółmi, na którym nie zabrakło wyśmienitych przekąsek i wysokoprocentowych trunków.

Na wspomnianej imprezie Danuta Martyniuk pojawiła się w soczyście czerwonej sukience z bufiastymi rękami. Żona króla disco polo postawiła też na modne upięcie włosów i delikatny makijaż, który rozświetlił jej twarz.

Dlatego zdecydowała się na zmianę

Danuta Martyniuk przyznała, że motywacją do zmiany były niepochlebne komentarze, jakie czytała o sobie w mediach społecznościowych. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, przeżywała określenia, że "wygląda jak mama Zenka".

Dzięki temu udało jej się zrzucić aż 15 kilogramów, dzięki rezygnacji ze słodyczy i jasnego pieczywa. Ograniczyła też ilości spożywanego jedzenia i wróciła do ćwiczeń.

A wam, jak podoba się metamorfoza Danuty Martyniuk?

To też może cię zainteresować: Emerytka jasno dała do zrozumienia, co sądzi o pączkach Magdy Gessler. "To jest szataństwo, rozbój w biały dzień"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła ikona kina. Widzowie na zawsze zapamiętają jej rolę w "Trzech muszkieterach"

O tym się mówi: Zaskakujące wyznanie ojca Pio. Duchowny utrzymywał, że istnieje życie poza Ziemią. Jego słowa mogą zmienić podejście wielu wierzących