Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu Sebastian Karpiel-Bułecka opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Muzyk przyznał, że ma problemy z nerwicą lękową. Do tematu odniosła się też żona artysty, Paulina Krupińska. Co powiedziała?

Sebastian Karpiel-Bułecka cierpi na nerwicę lękową

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska są małżeństwem od 2018 roku. Para razem wychowuje dwójkę swoich dzieci. Para niezbyt chętnie pokazuje się razem na ściankach i raczej unikają mówienia na temat swojego związku. Co jakiś czas pojawiają się plotki na temat rzekomego kryzysu, jaki przechodzi para.

Jakiś czas temu muzyk zdobył się na wyjątkową szczerość. W podcaście "Wprost o kulturze" Karpiel-Bułecka przyznał, że mierzył się z nerwicą lękową.

"Dla osób zdrowych są to często tematy abstrakcyjne, widzą faceta, który ma żonę, dzieci, w miarę dobrze wygląda i nagle ktoś taki mówi, że ma lęki, że tak, jak to było w moim przypadku, boi się, że wyjdzie na scenę i umrze" - powiedział wówczas.

Sebastian Karpiel - Bułecka / YouTube:  HarroldTV
Sebastian Karpiel - Bułecka / YouTube: HarroldTV
Sebastian Karpiel - Bułecka / YouTube: HarroldTV

W trudnych chwilach wsparciem dla Sebastiana Karpiela-Bułecki była jego żona Paulina Krupińska.

Paulina Krupińska o chorobie męża

Paulina Krupińska w wywiadzie z "Vivą" przyznała, że choroby takie, jak depresja czy nerwica, są schorzeniami, które dotykają nie tylko osoby na niej cierpiącej, ale także jej partnera. Dodała, że bardzo pomogła im w tym wszystkim jej przyjaciółka, która z zawodu jest psychologiem.

Przyznała, że na początku choroby męża starała się "rozładować to śmiechem i luźną atmosferą" i nieco bagatelizowała to, z czym wówczas się zmagał. Dopiero rozmowy z psychologiem przekonały ją, że musi dać mężowi wsparcie i poczucie, że "dźwiga razem z nim ciężar choroby". Krupińska zapewniła też, że najgorsze mają już za sobą.

Paulina Krupińska/YouTube @tvnpl
Paulina Krupińska/YouTube @tvnpl
Paulina Krupińska/YouTube @tvnpl

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Szykuje się przełom w batalii sądowej o spadek po Krzysztofie Krawczyku. "Chcę, aby prawda wyszła na jaw"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama Ginekolog przerwya milczenie. Jej najnowsze oświadczenie wywołało w sieci ogromne poruszenie

O tym się mówi: Odeszła ikona kina. Widzowie na zawsze zapamiętają jej rolę w "Trzech Muszkieterach"