Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Igor Krawczyk walczy w sądzie ze swoją macochą o spadek po swoim ojcu. Podważa testament, na mocy którego cały majątek trafił w ręce wdowy po piosenkarzu. Pełnomocniczka jedynego dziecka Krzysztofa Krawczyka uważa, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Czy szykuje się przełom w wojnie o spadek szacowany na 3 miliony złotych?

Wojna o majątek po Krzysztofie Krawczyku

Pierwsza rozprawa w sprawie majątku Krzysztofa Krawczyka miała miejsce w maju 2021 roku, a więc zaledwie miesiąc po śmierci artysty. Pełnomocnicy jedynego biologicznego dziecka piosenkarza podważali sprawność umysłową piosenkarza w momencie sporządzania testamentu, który wykluczył z dziedziczenia Juniora.

Jakiś czas temu, Marian Lichtman zdradził, że Krzysztof Krawczyk Junior walczy nie tylko o sprawiedliwy podział majątku po ojcu, ale także o tantiemy. Przyjaciel Krawczyka zapewnił, że ten zawsze mówił, że połowa majątku będzie należała do jego syna. "Ewa nie ma w ogóle ochoty niczym się dzielić" - dodał Lichtman.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty

Co dalej ze sprawą?

Sprawa ciągnie się w sądzie już od blisko dwóch lat i wydaje się, że nieprędko doczekamy się ostatecznego rozstrzygnięcia. W trakcie zeznań Krzysztof Krawczyk Junior wskazywał, że przed 18 laty jego ojciec sporządził testament, w którym spadkobiercami byli zarówno jego syn, jak i żona piosenkarza.

Pełnomocniczka Juniora w rozmowie z "Faktem" stwierdziła, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a nawet jak stwierdziła, jest szansa na przełom. Jak wskazała,na nie ma jeszcze wyznaczonego terminu kolejnej sprawy, bo sąd wciąż czeka na opinię wydaną przez biegłych.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

"Myślę, że za dwa miesiące będzie już coś wiadomo. Teraz czekamy na istotne informacje, ale ich jeszcze nie ma" - dodała Monika Kucwaj-Zarzycka reprezentująca Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Myślicie, że faktycznie możemy spodziewać się przełomu?

To też może cię zainteresować: Karol Strasburger zdobył się na wyjątkową szczerość dotyczącą swojego małżeństwa. "Zastanawiałem się, czy nie ma w tym nic zafałszowanego"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sylwia Peretti stawia mocne zarzuty Magdzie Gessler. To "jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu"

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję. O wszystkim wie już mama dziennikarza