Jak podaje portal "Parenting", Padre Adriano to jeden z popularnych w sieci duchownych. Jedno z jego ostatnich nagrań zamieszczonych na TikToku podbiło sieć. Duchowny podzielił się przykrymi konsekwencjami udanej zabawy z młodzieżą.

Kontuzja duchownego

Ksiądz Adrian Chojnicki, znany w sieci pod pseudonimem Padre Adriano, zamieścił w sieci nagranie, na którym opowiedział o kontuzji, jakiej doznał, zdradzając okoliczności, w jakich doszło do urazu.

Na nagraniu widzimy, jak kapłan świetnie bawi się z młodzieżą, a konkretnie z tegorocznymi maturzystami na studniówce, by po chwili zobaczyć zdjęcie jego złamanej nogi z założonym na nią gipsem. Zamieszczony na TikToku film ks. Chojnicki podpisał słowami "Kiedy studniówka wejdzie za mocno".

@padre.adriano

Kiedy inny but znajdzie się pod Twoim... Sytuacja była dynamiczna, ale i tak zabawa była królewska 😇 Serdeczne pozdro dla wszystkich maturzystów! 😉💪🔥 #studniowka #studniowka2023 #dance #gips #ksiadz #połamany #jestdobrze #dc #maturzysci

♬ hot people use this sound - julis

Nagranie duchownego podbija sieć, a internauci życzą duchownemu "szybkiego powrotu do zdrowia" i zauważają, że przynajmniej widać, że "impreza była udana".

Kolejne nagranie

Duchowny dostrzegając potencjał w nagraniu ze studniówki, zdecydował się zamieścić kolejny filmik poświęcony tej kwestii. "Dystans i humor przede wszystkim" zatytułował swój najnowszy wpis. Na nagraniu widzimy Padre Adriano, który odrzuca kule pomagające się mu poruszać i zaczyna tańczyć. Internauci nie kryli zachwytu.

@padre.adriano

Dystans i humor przede wszystkim 🤣🤣🤣 #tanczecalyczas #lecejaksamolot #bajlakapitan #zhumoremprzezzycie #dc #foryou

♬ oryginalny dźwięk – karolqshoty - karolqshoty

Ksiądz Adrian Chojnicki zyskuje w sieci coraz większą popularność. Na jego profilu znajdziemy wygłoszone przez niego kazania, czy choćby zapisy z lekcji religii. Poszczególne nagrania duchownego mają od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy wyświetleń.

Co sądzicie o takiej działalności duchownych i ewangelizacji poprzez media społecznościowe?

To też może cię zainteresować: Karol Strasburger zdobył się na wyjątkową szczerość dotyczącą swojego małżeństwa. "Zastanawiałem się, czy nie ma w tym nic zafałszowanego"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sylwia Peretti stawia mocne zarzuty Magdzie Gessler. To "jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu"

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli ważną decyzję. O wszystkim wie już mama dziennikarza