Jak przypomina portal "Super Express", Joanna Koroniewska należy do grona tych gwiazd, które są bardzo aktywne w sieci. Aktorka i jej mąż chętnie dzielą się w mediach społecznościowych szczegółami swojej aktywności zawodowej i życia prywatnego. Koroniewskiej nie raz przyszło się zmierzyć z hejtem. Ostatnio postanowiła podzielić się z sympatykami wiadomościami, jakie dostaje. Trudno przejść obok tego obojętnie.

Joanna Koroniewska podzieliła się wiadomościami od hejterów

Joanna Koroniewska, jak wiele innych osób mierzy się z hejtem w sieci. Choć aktorka może pochwalić się sporym gronem sympatyków, nie brakuje osób, którym nie odpowiada jej styl życia, czy uroda. Wyrażają to na każdym kroku i w sposób, który trudno uznać za właściwy i godny naśladowania.

"Dlaczego znowu o tym samym? Dlatego, że wciąż rośnie fala samobójstw, dlatego że coraz więcej jest przypadków depresji - nie tylko wśród dorosłych. Anoreksja, bulimia i inne zaburzenia, które najczęściej biorą się z czegoś - z oceny, samotności, braku akceptacji siebie" - zaczęła swój wpis Joanna Koroniewska, która nie raz musiała czytać przykre słowa na swój temat.

"Zobaczą to wasze dzieci, nauczyciele, koledzy"

Joanna Koroniewska nie poprzestała na tym. W sieci zamieściła kilka wyjątkowo nieprzyjemnych komentarzy, jakie internauci kierowani pod jej adresem. Choć tym razem zamazała zarówno zdjęcia, jak i dane hejterów, zapowiedziała, że następnym razem nie będzie już dbała o ich anonimowość i zamieści ich zdjęcia, podając też imiona i nazwiska.

W ten sposób chce zadbać o to, żeby bliscy i osoby z ich otoczenia dowiedziały się o ich zachowaniu. Podkreśliła też, że słowa mają wielką moc, a z pozoru niewinny komentarz zamieszczony w sieci może doprowadzić do ogromnej tragedii. Podkreśliła, że nikt nie ma prawa do obrażania innych i "brutalnego oceniania" każdego, z czym w pełni się zgadzamy.

Joanna Koroniewska/YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Joanna Koroniewska/YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Joanna Koroniewska/YouTube @W moim stylu Magda Mołek

Myślicie, że wpis Joanny Koroniewskiej sprawi, że hejtujące ją osoby przestaną to robić?

To też może cię zainteresować: Internauci nie mają wątpliwości, że Maryla Rodowicz poniżyła Beatę Kozidrak. Jej słowa jasno na to wskazują

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Natalia Kukulska jest dumna ze swojej ukochanej córki. Gwiazda nie omieszkała pochwalić się w sieci

O tym się mówi: Znany piłkarz ma dość sławy i takiego traktowania. Robert Lewandowski nie krył niezadowolenia