Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już niekryją się z łączącym ich uczuciem. Coraz częściej w mediach pojawiają się informacje, że para planuje ślub. O swoje plany matrymonialne aktorka została zapytana przy okazji spotkania prasowego na planie programu "You Can Dance - Nowa Generacja", gdzie Cichopek zasiada w jury. Co powiedziała na ten temat aktorka?

Najgorętsza para ostatnich miesięcy

Chyba nikt nie zaprzeczy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od momentu ujawnienia łączącej ich relacji, stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Para stara się zachować swoje prywatne życie tylko dla siebie, choć nie zapomina o fanach i dzieli się romantycznymi zdjęciami z wyjazdów, a czasem z domowego zacisza.

Para nie odnosi się do plotek o swoich planach ślubnych. Fani nie mają jednak wątpliwości, że Maciej Kurzajewski poprosił ukochaną o rękę, czego dowodem jest pierścionek zaręczynowy, jaki można zazwyczaj podziwiać na palcu Katarzyny Cichopek.

W rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post" opowiedziała, że nie ma dla niej znaczenie, jak wygląda jej pierścionek zaręczynowy i z czego jest zrobiony. "Czy on byłby z drutu, czy z papieru, nie ma to dla mnie znaczenia. Dla mnie ważny jest gest, ważne, że jest od niego" - powiedziała w rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post".

Aktorka dodała, że dla niej i dla Kurzajewskiego najważniejsze jest łączące ich uczucie. Powiedziała, że oboje nie koncentrują się na przedmiotach, ale na "emocjach, wspomnieniach i przeżyciach".

Wesele

Katarzyna Cichopek odniosła się do pojawiających się w mediach informacjach, że ona i Kurzajewski planują wielkie greckie wesele.

"Niewykluczone, że odwiedzimy Grecją wakacyjnie razem z dzieciakami, ale to chyba nie o moim ślubie jest mowa" - powiedziała aktorka.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Seniorzy niebawem dostaną trzynastą emeryturę. Będzie ona niższa w tym roku aż o 200 złotych. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Kajra i Sławomir postanowili zdradzić jeden z największych sekretów swojego związku. Dla wielu to będzie spore zaskoczenie

O tym się mówi: Kobieta odwiedziła Niebo. Opowiedziała o swoim spotkaniu z Jezusem