Jak zauważa portal "Pomponik", każda nieobecność Doroty Wellman jest skrzętnie odnotowywana przez fanów dziennikarki. Nie inaczej było, teraz kiedy Wellman nie pojawiła się na spotkaniu prasowym ekipy "Dzień dobry TVN". Internauci nie kryli obaw. Wiadomo, z jakiego powodu jej zabrakło na wydarzeniu.

Dorota Wellman nie pojawiła się na ważnej imprezie TVN

Dorota Wellman od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie między innymi współprowadzi z Marcinem Prokopem program "Dzień dobry TVN". Jakiś czas temu jej nieobecność w śniadaniówce zaniepokoiła widzów, którzy w komentarzach dopytywali, gdzie podziała się ich ulubiona prowadząca.

Stacja pospieszyła z wyjaśnieniami, że Dorota Wellman "podupadła nieco na zdrowiu" i musiała zrobić sobie krótką przerwę. Nic dziwnego, że kiedy teraz zabrakło dziennikarki na spotkaniu prasowym prowadzących śniadaniówkę stacji, sympatycy Wellman od razu to zauważyli i zaczęli dopytywać, co stoi tym razem za jej nieobecnością.

Dorota Wellman / YouTube:  Lustro
Dorota Wellman / YouTube: Lustro
Dorota Wellman / YouTube: Lustro

Jej brak dostrzeżono od razu

W środę 8 lutego stacja TVN zorganizowała spotkanie z ekipą "Dzień dobry TVN". Prowadzący opowiadali o tym, co przygotowali dla widzów w wiosennych odcinkach. Nieobecność Doroty Wellman od razu rzuciła się w oczy fanów programu.

"A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu! Oczywiście mam na myśli panią Dorotę" - to tylko jeden z wielu komentarzy, jakie można znaleźć pod zdjęciem z wydarzenia. Nie zabrakło również gróźb, że "jak Dorotka nie wróci, opuszczam TVN".

Duża liczba komentarzy sprawiła, że przedstawiciele stacji zdecydowali się wyjaśnić brak Doroty Wellman wśród prowadzących program. Okazuje się, że tym razem dziennikarka nie mogła wziąć udział w konferencji prasowej nie ze względu na zdrowie, ale zobowiązania zawodowe, związane z nagrywaniem programu w Krakowie.

Uspokoił was komentarz stacji?

To też może cię zainteresować:Marcin Prokop wbił szpilę swojemu byłemu szefowi. Uderzył w najczulszy punkt Edwarda Miszczaka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 94-letni senior o mały włos nie stracił dorobku całego życia. Oszustom przekazał ponad 652 tysiące złotych

O tym się mówi: Nie milkną echa słów Mamy Ginekolog. Nicole Sochacki-Wójcicka musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami. NFZ wszczął kontrolę