Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Roksanę Węgiel mogliśmy oglądać w pierwszej edycji programu "You Can Dance - Nowa Generacja", gdzie prowadziła relacje zza kulis. Fani artystki z pewnością nie ucieszyli się, kiedy media obiegła informacja, że swoją przygodę z programem Roksana Węgiel zakończyła na jednym sezonie. Ona sama postanowiła skomentować swoje rozstanie z tanecznym show. Opowiedziała o powodach odejścia. Nie kryła przy tym irytacji.

Spore zmiany

Ostatnio o Roksanie Węgiel mówi się dużo, głównie za sprawą jej życia prywatnego. Piosenkarka, która niedawno świętowała swoje 18. urodziny, potwierdziła niedawno związek ze starszym od siebie o 8 lat Kevinem Mglejem. Para nie tylko jest w sobie szczęśliwie zakochana, ale razem pracowała przy najnowszej płycie artystki "15+3".

Młoda piosenkarka nie przejmowała się krytycznymi głosami, jakie zaczęły pojawiać się w przestrzeni publicznej po tym, jak ogłosiła swój związek. Korzystając z faktu, że jest pełnoletnia, wybrała się z ukochanym na egzotyczne wakacje.

Roksana Węgiel mówi o odejściu z tanecznego show TVP

Informacja o tym, że Roksana Węgiel nie pojawi się już w drugiej edycji "You Can Dance - Nowa Generacja", wywołała spore poruszenie wśród fanów piosenkarki. Nie brakowało teorii, dotyczących powodów rozstania Węgiel z tanecznym show TVP. W mediach mówiono o tym, że sama zdecydowała odejść z formatu.

Pojawiały się też sugestie, że nowy wizerunek piosenkarki nie do końca pasuje do programu. Do doniesień tych odniosła się również sama zainteresowana. W rozmowie z dziennikarzem portalu "Pomponik" Roksana Węgiel przyznała, że ona sama nie czuła się dobrze w roli prowadzącej. Najbardziej uwierała ją konieczność trzymania się scenariusza.

W rozmowie z "Plotkiem" podkreśliła, że to ona podjęła decyzję o odejściu. "Żałosnymi" nazwała wszelkie teorie dotyczące jej zwolnienia.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Nad jednym z polskich miast pojawiły się samoloty F-16. Wiadomo, co było powodem przelotu myśliwców

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dziennikarka TVP może mieć poważne kłopoty. Jej sprawą zajęła się prokuratura

O tym się mówi: Nowe fakty w sprawie 21-letniej ciężarnej, która odeszła niespodziewanie w przychodni. Wiadomo, co doprowadziło do najgorszego