- Zastanawiam się, czy to normalne, że tak terroryzujesz swoją żonę, pilnujesz jej diety? - Zadałem pytanie koledze, który przy znajomych zagroził karmiącej piersią żonie, że zmusi ją do życia o chlebie i wodzie, dopóki nie zrzuci kilogramów, których nabrała podczas ciąży.

- Lidka pięknie schudła po pierwszej ciąży, bo pilnowałem tego, co jadła. Jednak wtedy miała 25 lat, a teraz ma 39, więc będzie trudniej - stwierdził Dawid, wskazując ręką na siedzącą przy stole żonę. - Stary, ale ona karmi, musi odżywiać się prawidłowo dla dobra swojego i waszego syna - zacząłem mu tłumaczyć, jako przyjaciel i lekarz ginekolog.

- Dobra, nie zagaduj mnie. Muszę ją pilnować, bo zjadła już porcję sałatki z majonezem i widzę, jak zerka na kotleciki - zbył mnie Dawid i jednym ruchem sięgnął ręką i odebrał żonie talerz i sztućce.

Mąż, który nie lubi grubych ludzi, mocno zdenerwował swoją żonę

Lidka nie narzeka na męża. Myśli, że jest świetny. Mieszkali razem 14 lat, wychowują nastoletniego syna, Dawid chodzi do pracy, w pełni wspiera żonę, nie odmawia pomocy w domu, wychowuje syna. Po prostu nie lubi grubych ludzi.

Tym razem jednak miarka się przebrała, a anielska cierpliwość Lidki uleciała niczym para wodna. Gdy tylko poczuła, jak mąż szarpnięciem odbiera jej talerz i sztućce, podniosła się z gracją z krzesła, stanęła nad mężem, który wciąż trzymał w dłoniach swoje "trofeum".

Gdy spróbował wstać, przytrzymała go jedną ręką, drugą odebrała naczynia, jakby psu wyrywała z pyska kość, po czym wróciła na miejsce i nałożyła sobie solidną porcję...dietetycznego musu z soczewicy, nasion chia i chlorelli - wyglądało okropnie, jednak całkiem dobre w smaku.

- Zrób tak jeszcze raz, a na tobie usiądę - zagroziła mężowi Lidka, która dobrze wiedziała, co ma zrobić, aby w bezpieczny sposób pozbyć się nadmiaru kilogramów. Wszyscy obecni w pomieszczeniu wybuchli śmiechem, co i Dawida rozbawiło do łez.

Zerknij: Z życia wzięte. Gdy zaprosił do domu bezdomnego, nie wiedział, jak zmieni się życie całej rodziny

O tym się mówi: Złe wiadomości dla nowożeńców. Czy będą musieli zapłacić podatek od wręczonych im kopert