Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Polsat zaprezentował wiosenną ramówkę, a obecna na wydarzeniu Aneta Zając zaprezentowała się w nieco innej odsłonie. Aktorka zachwyciła na czerwonym dywanie nową fryzurą i imponującą sylwetką. Zresztą, zobaczcie sami!

Aneta Zając ulubienica widzów

Aneta Zając od lat związana jest ze stacją Polsat, gdzie występuje w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w postać Marysi. Zarówno grana przez nią postać, jak i ona sama, cieszy się ogromną sympatią widzów. Serial przyniósł jej rozpoznawalność, ale także miłość.

To właśnie na planie poznała Mikołaja Krawczyka, który wcielał się w jej serialowego partnera. Para doczekała się narodzin bliźniąt. Niestety miłość pary nie przetrwała próby czasu i od lat aktorów łączy już tylko wychowywanie dwóch synów.

Aneta Zając zachwyciła na czerwonym dywanie

Anety Zając nie mogło zabraknąć na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat. Aktorka wybrała na czerwony dywan kreację w kolorze białym. Midi sukienka podkreślała wszystkie atuty sylwetki aktorki, która ma za sobą spektakularną metamorfozę. Już jakiś czas temu udało jej się zgubić nadprogramowe kilogramy i utrzymać zachwycającą sylwetkę.

Stylizację Aneta Zając uzupełniła niewielką torebką w kolorze białym i sandałkami w odcieniu soczystego pomarańczu. Aktorka postawiła na prostą fryzurę, która pozwoliła wyeksponować imponujące złote kolczyki.

Co czeka nas jesienią w Polsacie?

Widzowie Polsatu mogą być spokojni, bo na antenie pojawią się uwielbiane przez nich formaty. W nieco odświeżonym osobowo składzie wróci program "Twoja twarz brzmi znajomo". Zobaczymy też kolejną odsłonę "Piekielnej kuchni" zarządzanej przez Mateusza Gesslera.

W dalszym ciągu będziemy mogli zobaczyć spektakularne remonty domów, odbywające się pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor. Nie zabraknie też uwielbianych przez widzów seriali, jak "Przyjaciółki", "Gliniarze", czy "Pierwsza miłość" z Anetą Zając.

Jak podoba się wam stylizacja Anety Zając?

To też może cię zainteresować: Roksana Węgiel ma poważne kłopoty. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Drzewko szczęścia nie tylko pięknie wygląda, ale może nam przynieść nam finansowy dobrobyt. Jak o to zadbać

O tym się mówi: Maryla Rodowicz otworzyła się na temat zdrady swojego męża. "Ręce mi się trzęsły. To było okropne"