Jak przypomina portal "Super Express", Roksana Węgiel miała okazję spróbować swoich sił w programie "You Can Dance - Nowa Generacja", gdzie za kulisami wspierała młodych uczestników show. Piosenkarka przyznała, że nie poradziła sobie z tym zadaniem najlepiej. Nie może więc dziwić fakt, że w nowym sezonie widzów czekają zmiany. Kto zastąpi młodą piosenkarkę? My już wiemy!

Spore zmiany w tanecznym show TVP

Druga edycja programu "You Can Dance - Nowa Generacja" przyniosła spore roszady kadrowe. W fotelach jurorów zabrakło Klaudii Antos i Michała Kostrzewskiego. Ich miejsca zajęły Ida Nowakowska i Katarzyna Cichopek. Prowadzeniem programu w miejsce Nowakowskiej pojawiła się Edyta Herbuś.

Z ustaleń tabloidu wynika, że z programem pożegnała się także Roksana Węgiel, która w pierwszym sezonie prowadziła relacje zza kulis. Ostateczna decyzja o wyrzuceniu młodej piosenkarki miała zapaść w tym tygodniu, choć sama Węgiel spodziewała się już o wiele wcześniej. Miała świadomość, że nie poradziła sobie z rolą współprowadzącej szczególnie dobrze.

Roksana Węgiel/YouTube @Bądźmy razem TVP
Roksana Węgiel/YouTube @Bądźmy razem TVP
Roksana Węgiel/YouTube @Bądźmy razem TVP

"Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka" - przekonywała w wywiadach Roksana Węgiel, wskazując, że miała problem z dostosowywaniem się do scenariusza, bo z natury jest spontaniczna.

To miało wpływ na decyzję

"Super Express" donosi, że wpływ na decyzję o usunięciu z programu Roksany Węgiel miał też jej obecny wizerunek, który nie pasuje już do programu dla dzieci. Nie oznacza to jednak, że zastąpi ją ktoś młodszy.

Z ustaleń tabloidu wynika, że za kulisami uczestników "You Can Dance - Nowa Generacja" wspierał będzie Aleksander Sikora, którego widzowie mogą oglądać m.in. w "Pytaniu na śniadanie".

Aleksander Sikora/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Aleksander Sikora/YouTube @Wiadomości o celebrytach
Aleksander Sikora/YouTube @Wiadomości o celebrytach

Co sądzicie o tej zmianie?

To też może cię zainteresować: Niepokojące wizje Wojciecha Glanca. Zapowiada złowieszcze wydarzenia na "skalę spadającej gwiazdy". Co nas czeka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sympatycy Danuty Holeckiej wstrzymali oddech. Czy ich ulubienica zniknie z "Wiadomości" na dobre

O tym się mówi: Dobre wiadomości dla seniorów. To już pewne, waloryzacja 2023 będzie wyższa niż zakładał rząd