Szczerze mówiąc, nadal w to nie wierzę. Kiedy kilka miesięcy temu podjęliśmy wspólną decyzję o rozstaniu, czułam się, jakby świat stanął na głowie.

Boję się życia bez ciebie. Od wielu lat jesteś moją ukochaną i niezawodną osobą. I zawdzięczam ci tak wiele. Zawdzięczam ci tak wiele przez te ostatnie 20 lat. Więc pomyślałam, że powinieneś coś wiedzieć o tym pierwszym dniu naszego związku.

Nie jest łatwo wytrzymać tak długo z kimś takim, jak ja

Zasługujesz na nagrodę za spędzenie 20 lat z kimś takim jak ja. Oboje wiemy, że niełatwo mnie kochać. Jestem nadpobudliwa, mało śpię, dużo żartuję i często popełniam błędy. Wzięłam na siebie zbyt wiele, by gonić za marzeniami.

Było to dla ciebie trudne, bo wciągałam cię w przygody, na które się nie zapisałeś. Za późno zdałam sobie sprawę, że wiele moich pasji stało się dla Ciebie koszmarem. Moje życie polega na dążeniu do nowych rzeczy i realizacji śmiałych planów. Wyobraź sobie pokój wypchany materiałami wybuchowymi...

Bardzo często siedzę w tym pokoju, bawiąc się zapałkami. Tymczasem zawsze byłeś gotowy iść ze mną, dokądkolwiek cię zabrałam, i korygowałeś mój porywczy temperament swoją cierpliwością i spokojem. Teraz rozumiem, że moje nawyki wpłynęły na tych, których kocham. I szczerze tego żałuję.

Nie chciałam nikogo skrzywdzić

Statystycznie była to dobra decyzja. Oboje wiemy, że 50% małżeństw kończy się rozwodem... a pozostałe 50% kończy się znacznie gorzej! Uniknęliśmy najgorszego, choć wciąż mam wrażenie, że nie zostało zrobione wszystko, aby ratować nasze małżeństwo.

Wiem, że wciąż wystawiałam Twoją cierpliwość na ciężką próbę, jednak pamiętaj, że nadal Cię kocham i nie wyobrażam sobie dalszego życia bez Ciebie. Z drugiej strony, z miłości pozwalam Ci odejść, bo nie chcę dłużej zamęczać Cię życiem, które tylko mi pasuje... Wybacz mi, że nie potrafię niczego w sobie zmienić.

Zerknij: Wiadomo, na jaką emeryturę może liczyć Aleksander Kwaśniewski. Dla wielu osób taka kwota, to tylko marzenie

O tym się mówi: Doda nie kryła oburzenia. Piosenkarka nie przebierała w słowach. Co tak bardzo zbulwersowało artystkę