Jak podaje portal "Pomponik", Anna Dymna wezwała swoją synową do siebie. Aktorka uznała, że powinna interweniować. Rozmowa stała się początkiem przełomu. O co dokładnie chodzi?

Relacje Anny Dymnej z synową

Anny Dymnej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ma w swoim dorobku wiele ról, choć równie dużo, co o jej dorobku artystycznym, mówi się o jej działalności charytatywnej. Praca w fundacji i pozostałe aktywności, choć czasochłonne, nie przeszkadzają jej trzymać ręki na pulsie także w kwestiach związanych z jej rodziną.

Aktorka ma syna Michała. Mężczyzna założył rodzinę, wiążąc się z Agatą. Ponoć Anna Dymna podchodziła do wybranki syna z rezerwą, przynajmniej na początku ich znajomości. Z czasem obie panie połączyła jednak serdeczna i pełna życzliwości relacja. Ich stosunki są na tyle dobre, że aktorka nazywa ukochaną syna "córką".

Anna Dymna nie ukrywa dumy z synowej, która jest malarką. Pojawiła się na wernisażu jej prac. W jednym z wywiadów przyznała, że bardzo cieszy się, że prace jej synowej powstają w mieszkaniu, w którym niegdyś mieszkała wspólnie z Wiesławem Dymnym.

"Zachwyciłam się i nadal zachwycam jej twórczością i cieszę się, że te prace powstają w miejscu, które kiedyś było mi tak bardzo bliskie, w którym przeżyłam tak wiele pięknych chwil" - powiedziała.

Anna Dymna/YouTube @De'Longhi TV
Anna Dymna/YouTube @De'Longhi TV
Anna Dymna/YouTube @De'Longhi TV

Dymna pomaga synowej

Z informacji przekazanych przez tygodnik "Na Żywo" wynika, że synowa Dymnej dostała propozycję pracy na jednej z uczelni, gdzie miałaby być pracownikiem naukowym. "Z jednej strony to kuszące, a z drugiej ograniczające czasowo. A ona maluje, wyjeżdża na wystawy" - zdradza źródło z otoczenia rodziny Dymnej.

Anna Dymna postanowiła pomóc synowej w rozwiązaniu dylematu, przed jakim stanęła. Rozmowa nie była narzuceniem decyzji, ale rozważeniem wszystkich za i przeciw. Jeśli wierzyć doniesieniom "Na Żywo", rozmowa pozwoliła Agacie wybrać najlepszą z opcji. Koleżanka malarki zdradziła, że ta przyjęła ofertę pracy.

Taka teściowa to skarb. Zgadzacie się z tym?

To też może cię zainteresować: 31 stycznia mija ważny termin. Nie złożenie tego wniosku, może mieć poważne konsekwencje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te znaki zodiaku będą miały ogromne szczęście w finansach. To pozwoli im zmienić swoje życie na lepsze

O tym się mówi: Agata Kornhauser-Duda nie pracuje zarobkowo. Może jednak liczyć na świadczenie emerytalne wyższe nawet o kilkaset złotych. Z jakiego powodu