Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewscy wybrali się na wspólną wycieczkę do Jordanii. Wyprawa jest formą uczczenia 50. urodzin dziennikarza. Zakochani chętnie dzielą się zdjęciami z wyprawy. I choć wydawało się, że emocje po ujawnieniu ich romansu już opadły, w sieci wciąż mogą natknąć się na nieprzychylne komentarze. Maciej Kurzajewski zareagował na jeden z nich.

Wyprawa do Jordanii

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się wspólnymi chwilami w Jordanii. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, wyprawa do tego kraju, była marzeniem ich obojga. Para chętnie relacjonuje swój pobyt, zamieszczając w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Jedna z fotografii została wykonana na pustyni Wadi Rum.

Choć pod postem Kurzajewskiego nie brakowało pozytywnych komentarzy i zachwytów zarówno nad nimi, jak i nad samym miejscem. Jedna z internautek pozwoliła sobie na uszczypliwy komentarz dotyczący słów, jakie Kurzajewski zawarł pod zdjęciem.

"Jeden dzień na pustyni Wadi Rum, czyli kosmiczne doświadczenie! Zdążyłem zobaczyć ten cud natury jeszcze w ostatnich dniach dekady z 4 z przodu. Najlepsza urodzinowa przygoda!" - napisał Kurzajewski.

Internautka zapytała go, czy odwiedzane przez niego miejsce straciłoby cokolwiek ze swego uroku, gdyby odwiedził je już jako 50-latek. Kurzajewski postanowił odpowiedzieć na zaczepkę i powiedział, że to miejsce jest piękne niezależnie od wieku. Pogratulował też kobiecie dociekliwości. Na koniec życzył jej dużo radości, bez względu na wiek.

Wymiana zdań między Maciejem Kurzajewskim i internautkom/Instagram @Maciej Kurzajewski
Wymiana zdań między Maciejem Kurzajewskim i internautkom/Instagram @Maciej Kurzajewski
Wymiana zdań między Maciejem Kurzajewskim i internautkom/Instagram @Maciej Kurzajewski

Burza o pierścionek

Internauci zwrócili ostatnio uwagę, że Katarzyna Cichopek po przyjeździe do Jordanii nie miała na palcu pierścionka, który ma być pierścionkiem zaręczynowym, podarowanym jej przez Macieja Kurzajewskiego.

Wiele osób zaczęło snuć teorie, że para zdecydowała się zrezygnować z małżeńskich planów. Dowodem na to ma być fakt, że aktorka nie rozstawała się z pierścionkiem od listopada ubiegłego roku, kiedy Kurzajewski miał ją poprosić o rękę.

Nie brakuje też opinii, że aktorka ze względów bezpieczeństwa zdecydowała się nie zabierać cennego pierścionka na wycieczkę. Sama zainteresowana nie zdecydowała się odnieść do tych informacji.

Co wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: 31 stycznia mija ważny termin. Nie złożenie tego wniosku, może mieć poważne konsekwencje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te znaki zodiaku będą miały ogromne szczęście w finansach. To pozwoli im zmienić swoje życie na lepsze

O tym się mówi: Agata Kornhauser-Duda nie pracuje zarobkowo. Może jednak liczyć na świadczenie emerytalne wyższe nawet o kilkaset złotych. Z jakiego powodu