Jak podaje portal "Pomponik", księżniczka Eugenia podzieliła się radosną nowiną. Córka księcia Andrzeja po raz kolejny zostanie mamą. Dla całej rodziny królewskiej jest to powód do ogromnej radości.

Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka

Ostatnie tygodnie nie były dla brytyjskiej rodziny królewskiej łatwe, co miało związek z rewelacjami, jakie zdecydowali się ujawnić książę Harry i Meghan Markle. Co prawda Sussexowie nie uderzyli w filmie i autobiografii Harry'ego w księżniczkę Eugenię, ale jak wszystkich dotknął ją atak w instytucję, którą i ona reprezentuje.

Teraz trudne doświadczenia ostatnich tygodni zeszły na dalszy plan po tym, jak księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Ta wiadomość wywołał duży entuzjazm przede wszystkim u syna pary Augusta Philipa, który ma z niecierpliwością wyczekiwać pojawienia się na świecie syna lub córki.

Oficjalny komunikat w sprawie wydał Pałac Buckingham. "Księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się drugiego dziecka" - czytamy w komunikacie, w którym znalazła się informacja, że rozwiązanie ma nastąpić latem.

Sama księżniczka Eugenia potwierdziła, że dziecko urodzi się latem. Zrobiła to, publikując w mediach społecznościowych urocze zdjęcie, na którym widzimy jej dwuletniego synka całującego jej brzuch. Kolejne dziecko Eugenii będzie 13. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Księżniczka Eugenia - kim jest?

Księżniczka Eugenia jest młodszą z córek księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Swojego męża Jacka Brooksbanka poznała na jednym z wypadów na narty. Księżniczka przyznała, że w swoim wybranku zakochała się od pierwszego wejrzenia. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku.

Po trzech latach od ślubu na świecie pojawił się pierworodny syn pary - Augustus Philip. Latem doczeka się rodzeństwa. Para nie ujawniła, czy na świecie pojawi się dziewczynka, czy chłopiec.

Myślicie, że pojawienie się nowego członka rodziny królewskiej odwróci uwagę od rewelacji Sussexów?

To też może cię zainteresować: Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Szczegóły zostały już ustalone

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Politycy pracują nad ważnymi zmianami. Tych ras psów i kotów nie będzie można posiadać

O tym się mówi: Nawet 3000 złotych może zwrócić nam Urząd Skarbowy. Wystarczy wypełnić odpowiednie pole na zeznaniu podatkowym