Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Andrzej Kosmala był przyjacielem i menadżerem Krzysztofa Krawczyka przez wiele lat. Ostatnio zamieścił w mediach społecznościowych zaskakujący wpis, w którym złożył propozycję jednemu z uczestników przesłuchań w ciemno programu "The Voice Senior". Poznajcie szczegóły!

Odejście przyjaciela

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była wstrząsem nie tylko dla najbliższych piosenkarza, ale także dla olbrzymiej rzeszy fanów. Artysta zmarł w Poniedziałek Wielkanocny w 2021 roku, a przyczyną jego śmierci miały być komplikacje po przebytym wcześniej zakażeniu koronawirusem.

Po pogrzebie artysty, który odbył się 10 kwietnia 2021 roku, o Krzysztofie Krawczyku zaczęto mówić częściej w kontekście jego majątku i tego, w czyje ręce powinien trafić. Okazuje się, że jakiś czas przed śmiercią artysta sporządził testament, w którym wszystko zapisał swojej żonie, pozostawiając bez niczego swojego jedynego syna Krzysztofa Juniora.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Info-Fakty

Zaskakująca propozycja Andrzeja Kosmali

Ostatnio przyjaciel i menadżer Krzysztofa Krawczyka zaskoczył wyjątkową propozycją. Andrzej Kosmala zdecydował się zaproponować jednemu z uczestników "The Voice Senior" wspólny projekt.

Mowa jest o Januszu Lalaku, którego występ mogliśmy obejrzeć w ostatnim odcinku muzycznego show TVP. Senior zdecydował się wykonać piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka "Byle było tak". Żaden z trenerów nie zdecydował się przyjąć go do grupy, ale jego talent docenił Kosmala.

"Janusz odezwij się! Do mnie! Nagramy Ciebie u mnie w studio w wirtualnym duecie z Krzysztofem!" - napisał Andrzej Kosmala. Wiele osób komentujących jego wpis nie ma wątpliwości, że to może być wyjątkowo udane przedsięwzięcie.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Najwyższa kobieta na świecie pokazała, jak wygląda jej życie. Dla niej podróż samolotem to prawdziwe wyzwanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Mamo, jak ty wyglądasz? Miałaś się zająć wnuczką", powiedziała oburzona dziewczyna. "Nie uprzedziłaś, że przyjedziesz córeczko"

O tym się mówi: Koronacja króla Karola III zbliża się wielkimi krokami. Szczegóły zostały już ustalone