Całkiem niedawno przypadkiem dowiedziałem się, że przez całe siedem lat wychowuję cudze dziecko.

Rzecz jasna był to dla mnie prawdziwy szok. Nie mogłem wybaczyć mojej żonie. Przestałem ją postrzegać jako kobietę i jako osobę.

Całkowicie zmieniłem stosunek do żony. Jednak Kasię kocham jak córkę

Bezzwłocznie spakowałem swoje rzeczy i złożyłem pozew o rozwód. Przeprowadziłem się do wynajmowanego mieszkania. Nie mogę mieszkać pod jednym dachem z człowiekiem, który okłamywał mnie przez tyle lat. Jednak rozstanie z Kasią jest dla mnie bardzo bolesne.

Rozumiem, że wychowałam cudze dziecko. Jakkolwiek z biegiem lat bardzo przywiązałem się do Kasi i pokochałem ją jako własną córkę. Po prostu nie wiem, co powinienem teraz zrobić z tym wszystkim. Nie wiem, jak teraz komunikować się z Kasią. Czy w ogóle muszę to robić?

Jeśli przestanę się do niej odzywać, wkrótce o mnie zapomni. Niemniej muszę pamiętać o tym, że byłoby to niesprawiedliwe. W końcu córka nie jest niczemu winna.

Nie mogę wybaczyć żonie, że mnie oszukała. Jednak kocham Kasię jak własną córkę i dlatego postanowiłem nadal utrzymywać z nią kontakt. Zabiorę ją do siebie na weekend, będę z nią spacerować, czasem kupię jej zabawki i prezenty urodzinowe.

Na pewno skonsultuję się oczywiście z moimi rodzicami. W końcu zawsze dają mi mądre i przydatne rady, które nie raz pomogły mi w trudnych sytuacjach życiowych. Być może ich spojrzenie na tę sytuację, nieco rozjaśni mi moją dalszą rolę w życiu Kasi.

Wiem na sto procent, że nie mogę w żaden sposób dać jej odczuć, że straciła w moich oczach, nie będąc moim biologicznym dzieckiem. Wielokrotnie przecież widzi się rodzinne tragedie, gdy ukochany tatuś nagle znika z życia dzieci i odtrąca je jak obce. Ja nie chcę tego zrobić mojej córce - tak, Kasia nigdy nie przestała być moim dzieckiem, jednak żona przestała być radością mojego życia...

Zerknij tutaj: Zaskakujące ogłoszenie pojawiło się w jednej z lokalnych gazet. Kobieta przekonuje, że widziała na niebie anioły

O tym się mówi: Anita z "Sanatorium miłości" znów naraziła się fanom programu. Czym tym razem