Jak informuje portal "Super Express", w jednej lokalnych gazet w Tarnowie (woj. Małopolskie) pojawiło się dość niecodzienne ogłoszenie. Jego autorka przekonuje, że trzykrotnie widziała anioły, co ma być zapowiedzią ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa. Objawienia miały mieć miejsce w dzielnicy Krzyż w 2020 roku. Poznajcie szczegóły!

Zaskakujące ogłoszenie w prasie

Tarnowski tygodnik Temi zamieścił zaskakujące ogłoszenie, w którym autorka przekonuje, że doświadczyła anielskimo objawień. Na niebie miały się jej ukazać anioły, do czego miało dojść aż trzykrotnie. Pierwsze z anielskich objawień miało nastąpić 15 stycznia 2020 roku o godzinie 5:45 w dzielnicy Krzyż.

Pani Michalina relacjonuje, że Anioł miał przelecieć środkiem nieba. Kolejne pojawienie się aniołów miało nastąpić 18 stycznia tego samego roku, dokładnie o tej samej godzinie. Trzeci raz kobieta doświadczyła podobnej wizji 2 grudnia 2020 roku o godzinie 16:45.

Kobieta nie ma wątpliwości, że to, co widziała, jest prawdziwe i stanowi zapowiedź ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa.

Ogłoszenie o widzeniu aniołów/superexpress.pl
Ogłoszenie o widzeniu aniołów/superexpress.pl
Ogłoszenie o widzeniu aniołów/superexpress.pl

Co na to kościoł?

Przedstawiciele tarnowskiej kurii nie skomentowali do tej pory anielskich widzeń, jakie miała kobieta. Warto jednak pamiętać, że kościół katolicki z dużym sceptycyzmem podchodzi do objawień prywatnych. Nieliczne zostały uznane przez przedstawicieli kościoła za autentyczne.

Co ciekawe, katolicy nie mają obowiązku wierzyć w objawienia prywatne, nawet jeśli te, zostały uznane za autentyczne. Tylko na osobach doświadczających tychże wizji ciąży obowiązek wypełniania poleceń, jakie w trakcie wizji usłyszały.

"Mamy objawienie w Chrystusie i do niego chrześcijanie są zobligowani w wierze i życiu. Z innych objawień można korzystać, jeśli służą rozwojowi duchowemu, poprawie życia, czynią nas lepszymi chrześcijanami i są zgodne z duchem Chrystusa" - wyjaśniła w rozmowie z "Gazetą krakowską" ks. prof. Wojciech Życiński.

Anioł/YouTube @Sensopedia
Anioł/YouTube @Sensopedia
Anioł/YouTube @Sensopedia

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Dobra wiadomość dla seniorów. Ich świadczenia wzrosną bardziej niż się spodziewano. Waloryzacja to nie wszystko. Na co jeszcze mogą liczyć emeryci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Mamo już nigdy nie pojedziemy do babci. Nigdy więcej. Takie zachowanie dzieci zaskoczyła nas, jednak z czasem ponaliśmy prawdę

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński dochodzi do siebie po zabiegu. Może liczyć na pomoc ze strony pewnej kobiety. W domu prezesa widziano ją już jakiś czas temu