Jak przypomina portal "Pomponik", Małgorzata Godlewska pracowała w szpitalu, gdzie w czasie epidemii koronawirusa opiekowała się chorymi na Covid-19. Teraz celebrytka zdradziła fanom, że została zwolniona z pracy. Jej sympatycy złożyli jej masę ofert. Czy skorzysta z którejś z nich?

Nie tylko celebrytka

O Małgorzacie Godlewskiej zrobiło się głośno za sprawą zaskakujących piosenek, które zamieszczała w sieci wspólnie ze swoją siostrą Esmeraldą. Pewnie wielu z was pamięta ich dość kontrowersyjne wykonania kolęd. Jakiś czas temu drogi sióstr się rozeszły, a Małgorzata Godlewska skoncentrowała się na pracy zawodowej.

Małgorzata Godlewska jest z wykształcenia pielęgniarką. Celebrytka nie zrezygnowała z pracy w tym zawodzie w najtrudniejszym momencie, jakim była epidemia koronawirusa i lawina osób chorych na Covid-19. W mediach społecznościowych zamieszczała zdjęcia, na których widzieliśmy ją ubraną w strój ochronny, w kórym wchodziła do pacjentów.

Za swoją walkę z epidemią koronawirusa Godlewska została nawet odznaczona przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Niedawno, celebrytka zamieściła w sieci bardzo emocjonalny post, w którym poinformowała fanów, że straciła pracę.

Małgorzata Godlewska/YouTube @Jastrząb Post
Małgorzata Godlewska/YouTube @Jastrząb Post
Małgorzata Godlewska/YouTube @Jastrząb Post

Małgorzata Godlewska straciła pracę

Małgorzata Godlewska nie kryła rozgoryczenia po tym, jak straciła pracę. Celebrytka w zamieszczonym w sieci wpisie, nie przebierała w słowach i być może dla tego zdecydowała się dość szybko usunąć post. W sieci nic jednak nie ginie i można znaleźć treść postu.

" Przestańcie kłamać. Podobno brak pielęgniarek? A ukraińskie? A ja po 10 latach? Zostałam wy***na jak pies ze schroniska. Miałam nie pisać. Pewnie stracę prawo do wykonywania zawodu. Byłam za dobra. Wygania się niewygodnych. Najwyżej pójdę siedzieć do więzienia! Widocznie byłam niewygodna! Szkoda, że gdy ja się zgłosiłam, wszyscy się pochowaliście w domach" - cytuje jej wpis portal "Pomponik".

Fani postanowili pomóc Godlewskiej i posypały się z ich strony liczne propozycje. Wiele osób zasugerowała, że celebrytka mogłaby spróbować swoich sił w walkach. Takiego rozwiązania Małgorzata Godlewska nie bierze nawet pod uwagę. Zapowiedziała, że zamierza pozostać w stolicy i ogłosiła, że szuka pracy jako pielęgniarka.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda dał popis w czasie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Cała sala wybuchnęła śmiechem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zaskakujące ogłoszenie pojawiło się w jednej z lokalnych gazet. Kobieta przekonuje, że widziała na niebie anioły

O tym się mówi: Anita z "Sanatorium miłości" znów naraziła się fanom programu. Czym tym razem