Jak przypomina portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska nie należy do gwiazd, które szczególnie chętnie dzielą się szczegółami swojego prywatnego życia. Niemniej jednak czasem robi wyjątek. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami jej domu. Chylińska nie ukrywa, że ma za sobą "wiele przepłakanych nocy".

Agnieszka Chylińska strzeże prywatności

Agnieszka Chylińska bardzo oszczędnie udziela fanom informacji na temat swojego prywatnego życia. Artystka dopiero po latach przyznała, że dwoje jej dzieci to dzieci "specjalnej troski". Nie wyjawiała szczegółów i nie wracała do tematu przez bardzo długi czas. Dopiero przy okazji ostatniej płyty i wywiadu udzielonego dla programu "Co za tydzień" opowiedziała o macierzyństwie.

Na najnowszym albumie Agnieszki Chylińskiej pojawił się utwór, w którym opowiada, "że jej macierzyństwo nie jest sztampowe i że ten smak miłości rodził się w jakimś ogromnym trudzie".

Nie zawsze jest łatwo

Wokalistka przyznała, że macierzyństwo nie jest dla niej zawsze łatwe i przyjemne. Czasem cieszy się, że jedzie w trasę koncertową, bo może na chwilę oderwać się od codzienności. Nie oznacza to, że nie myśli wówczas o swoich dzieciach.

"Gdy jestem na scenie wśród moich ludzi, już mam informację, co trzeba przygotować dziecku do tornistra na poniedziałek" - powiedziała Chylińska, dodając, że to właśnie codzienność i bycie żoną oraz matką poniekąd sprawia, że występy na scenie wciąż są dla niej atrakcyjne i tym chętniej chwyta za mikrofon.

Spodziewaliście się takiego wyznania?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek pomnaża swój majątek w bardzo nietypowy sposób. Gwiazda ma nosa do inwestycji. To, w co na co dzień lokuje kapitał wręcz zdumiewa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Gdy mąż odciął żonę od pieniędzy, poskarżyła się mamie. Niedługo potem, wstydliwa prawda wyszła na jaw. O co poszło

O tym się mówi: Marta Manowska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala. Sprawa jest bardzo poważna