Jak podaje portal "Pomponik", Magda Narożna nie miała dla swoich fanów szczególnie dobrych wiadomości. Artystka na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu pokazała się w masce tlenowej. Fani wokalistki zespołu "Piękni i młodzi" nie kryją obaw o swoją idolkę.

Magda Narożna w centrum konfliktu

Magda Narożna jest wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi". Przez długi czas rozgłos przynosiła jej jednak nie muzyka, a medialna wojna z byłym partnerem, o którym rozpisywały się media plotkarskie. Głośno było o bójce pomiędzy byłymi partnerami, do której miało dojść za kulisami sylwestrowego koncertu TVP.

To właśnie ta bójka poprzedziła wyrzucenie Dawida Narożnego z zespołu. Potem było tylko gorzej. Byli małżonkowie zaczęli obrzucać się wzajemnie błotem i wbijać szpile w wywiadach. Choć wydawało się to mało realne, parze udało się w końcu zakopać wojenny topór. Oboje układają sobie życie z nowymi partnerami.

Jakiś czas temu, w rozmowie z "Super Expressem" Magda Narożna przyznała, że coraz częściej myśli o zalegalizowaniu swojego związku z Krzysztofem Byniakiem. Niestety ostatnia wiadomość, jaką przekazała wokalistka "Pięknych i młodych" nie była wiadomością o ślubie, a o problemach ze zdrowiem.

Magda Narożna pokazała się w masce tlenowej

Magda Narożna zamieściła na swoim InstaStory nagranie, na którym widzimy ją z maseczką tlenową na twarzy. Jak sama przyznała, "wykańczają ją przeklęte wirusy". Wygląda na to, że liderka "Pięknych i Młodych", jak wielu Polaków mierzy się z zakażeniem jednym z szalejących wirusów.

Magda Narożna/Instagram @Magda Narożna
Magda Narożna/Instagram @Magda Narożna
Magda Narożna/Instagram @Magda Narożna

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Magdzie Narożnej szybkiego powrotu do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Dobra wiadomość dla seniorów. Ich świadczenia wzrosną bardziej niż się spodziewano. Waloryzacja to nie wszystko. Na co jeszcze mogą liczyć emeryci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Mamo już nigdy nie pojedziemy do babci. Nigdy więcej. Takie zachowanie dzieci zaskoczyła nas, jednak z czasem ponaliśmy prawdę

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński dochodzi do siebie po zabiegu. Może liczyć na pomoc ze strony pewnej kobiety. W domu prezesa widziano ją już jakiś czas temu