Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Skrzynecka zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jakiś czas temu media obiegła informacja, że aktorka została zwolniona z formatu, co nie spodobało się wielu jej sympatykom. Teraz Skrzynecka postanowiła opowiedzieć o kulisach swojego odejścia. Co na to Piotr Gąsowski?

Katarzyna Skrzynecka straciła pracę w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni były roszady personalne w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Muzyczne show Polsatu jest stałym elementem ramówki i ma rzeszę wiernych fanów. Nic dziwnego, że zwolnienia odbiły się szerokim echem. Z formatem pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski.

Katarzyna Skrzynecka odeszła z programu z klasą. W pożegnalnym poście pochwaliła się bukietem kwiatów, jaki otrzymała przed odejściem. Aktorka podziękowała też za "piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO".

Skrzynecka zdobyła się także na życzenia powodzenia tym, którzy zastąpią ją w programie. W rozmowie z Magdą Mołek stwierdziła, że zwolnienie z muzycznego show Polsatu nie niesie za sobą "żadnych dramatów".

Nie zna powodów

Katarzyna Skrzynecka zdradziła, że przy zwolnieniu nie poznała powodów decyzji władz stacji, ale nie ma nikomu za złe, bo zwolnienia w programach rozrywkowych są czymś normalnym. W dalszej części rozmowy okazało się jednak, że takim powodem mogła być "chęć odświeżenia formatu".

Skrzynecka stanowczo odżegnała się od wszelkich teorii spiskowych, jakie pojawiły się w przestrzeni publicznej. Jak sama przyznaje, stara się doszukiwać się we wszystkim pozytywów. Dostrzega w tym szansę na to, żeby wziąć udział w jakimś nowym projekcie.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Tłusty czwartek może się okazać chudszy niż do tej pory. Wszystko przez ceny pączków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Igor Krawczyk walczy nie tylko o połowę majątku po ojcu. Chciałby też praw do tantiem. Tu pojawia się problem

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów. Ich świadczenia wzrosną bardziej niż się spodziewano. Waloryzacja to nie wszystko. Na co jeszcze mogą liczyć emeryci