Jak podaje portal "Jastrząb Post", Katarzyna Dowbor postanowiła opowiedzieć o nieprzyjemnej sytuacji, do jakiej doszło na planie programu "Nasz nowy dom". Prezenterka zdradziła, że zaangażowana była w to sąsiadka rodziny, której dom podlegał remontowi. Poznajcie szczegóły!

Nieprzyjemna sytuacja na planie programu "Nasz nowy dom"

Program "Nasz nowy dom" cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. W kolejnych odcinkach ekipa formatu pomaga rodzinom, które mieszkają w skrajnie trudnych warunkach i nie są w stanie pokryć kosztów remontu z własnej kieszeni.

Gospodynią programu od początku jest Katarzyna Dowbor, która wspólnie z budowlańcami i architektami stara się zrobić wszystko, aby pomóc kolejnym bohaterom. W rozmowie z "Pomponikiem" Dowbor podkreśliła, że rodziny, których domy podlegają remontom, nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów.

Wulgaryzmy i oburzenie

Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów zdradziła, że niestety nie zawsze udaje się uniknąć przykrych sytuacji. W jednej z nich główną rolę odegrała sąsiadka rodziny, której ekipa formatu remontowała dom. Jak relacjonowała prezenterka, kobieta miała wybiec ze swojego mieszkania i dopytywać, co się dzieje.

Kiedy Dowbor odpowiedziała jej, że to remont przeprowadzany w ramach programu "Nasz nowy dom", kobieta jeszcze bardziej się oburzyła i zaczęła w wulgarnych słowach wypowiadać się o kobiecie, której remontowano dom. Prezenterka przyznała, że zapytała tamtej kobiety, czy jest osobą wierzącą. Kiedy ta potwierdziła, Dowbor stwierdziła, że Bóg widząc jej zachowanie, z pewnością jej nie wybaczy.

Te słowa wystarczyły, żeby oburzona i zdenerwowana kobieta wróciła do siebie i nie zabierała już więcej głosu.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Ramona Rey postanowiła wystartować w eliminacjach Eurowizji 2023. Uznana piosenkarka zaprezentowała specjalną piosenkę. Czy okaże się wielkim hitem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Osobom urodzonym w tym znaku zodiaku nie jest pisana długowieczność

O tym się mówi: Dorota Wellman ma powody do świętowania. O wszystkim opowiedziała w "Dzień dobry TVN". Co się stało